Sony Xperia S Sorular.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sibernetik

sibernetik

Üye
Telefonda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tv ye bağlayıp kullanabiliyorum ayrıca kumanda ile de çalışıyor. İkincisi de Playstation sertifikası Tr de şuan için yok. O yüzden Ps oyunlarını yükleyemiyorsun. Telefonu aldığımdan beri tek sorunum Ps sertifikasıydı... O da olsaydı %100 mükemmel olacaktı. :( Ayrıca Xperia U da olduğu gibi alt kapağı değişiyor ve Led ışıkları müziğe göre renk değiştiriyor olsaydı ayrı bi havası daha olurdu.

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Peki denediğin tv de internet bağlantısı varmıydı sıradan bir tv mi bizde niye olmuyor smart tv demi deniyorsun vs anlatırmısın tşk.

vergillius

Üye
arkadaşlar bendede xperia s var laptopuma uygulama indiriyorum sonra bunu telefona nasıl atıp kullanabılır duruma getırebılırım. cok komık bır soru oldu belkı ama ılk defa boyle bı tel kullanıyorum normade boyle seylerı becerırım :P lutfen yardım edınnn

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
telefonun icinde bulunan google play dan Astro file diye arat .. bu program karşına çıkacaktır telefonuna kur. Sonra bu program içinde telefona atmış olduğun apk dosyalarını kurup işini görürsün.

vergillius

Üye
cok tesekkur ederım dostum sımdı ındırıp denıycem ıns olur :)

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Wifi olan ve DLNA olan tvlerde kumandasını kullanabiliyorsunuz. Bu sayede tv box oluyor.

arif.d

Üye
Xperia S e Fifa 12 nasıl yükledin bende acılmıyor.. ? :)

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Bu sitede android oyun bölümünde bi fifa2012 apk dosyası indirmiştim onu yükledim. Sonra wifi ile dosyalarını netten indirdi öyle kullanıyorum altı aydır sorun yok. Android oyun bölümüne gir bulursun apk dosyasını.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Xperia s kullanıcısıyım .
Samsung s3 ün ve htc one x in kamerası Xperia s den daha iyi ne yazık ki ...

Fatih-Reis

Üye
xperia p mi s mi neden sağolun .

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Xperia s kesinlikle kardeşim ...

Xelord

Xelord

Üye
Fiyatlarını bilmiyorum ama S daha iyidir.

- - - Eklendi - - -

ama p de güzel telefon seni mutsuz etmez

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Xperia s kullanıcısıyım .
Samsung s3 ün ve htc one x in kamerası Xperia s den daha iyi ne yazık ki ...

evet orjinal foto çekimini bende beğenmiyorum o kadar karıştırıp ayar yapmama rağmen, ama ek başka programlar yükledim ücretsiz versiyon UCam mesela yükle bak çek fotoları sonra karşılaştır. samsung ve htc ile en iyi çekimleri elde ediyorsun 12 m. çekimle.

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden DVI girişli tv yada monitöre DVI HDMI dönüştürücü kablo ile bağlayıp görüntüyü aktarıyordum. Son hdmi dlna özelliğini güncelleyince yeni versiyonda kabul etmez oldu. Halen bağlayabilen varmı.

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Telefon ekranına yüklediğimiz widgetleri koruma altına alabileceğimiz bildiğiniz ücretli yada ücretsiz bildiğiniz program varmı. Malum eline alan yanlışlıkla uçuruyor bari kaldırmadan önce sifre vs bişeyler sorsunki kaldıramasın kimse oynamasın ayarları. Bilen varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt