Sony Xperia S Sorular.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia S Sorular.
Arkadaşlar baya bi aradım forumda bulamadım düzgünce bu telefonu kullanıp bilmediklerimizi, uygulama yada oyun yükleyip sıkıntıları tartışalım lütfen başka telefon kullananlar yazmasın şu telefon daha iyi kötü vs. sadece Xperia S kullananlar telefon içeriğindeki ve dışardan sonradan telefonun desteklediği yüklenmiş yada yüklenebilir önerileriniz varsa buraya yazarsanız seviniriz.

- - - Eklendi - - -

Benim ilk sorum her hangibir tv ye micro hdmi kablo ile bağlayıp tv nin kumandasıyla telefonu yönetebiliyormuyuz. Youtubede bazı videolarda seyrettim yönettiler sony yada samsung yada lg tvlerde televizyonun wifi li olması lazım yada standart hdmi girişli olan bir tv olsa oluyormu iki adet tv ye taktım sadece micro hdmi kablo ile gösteriyor sorunsuz fakat kumandayı kullanmayı beceremedim bi. Yada ek aparat mı almak lazım bunu yapan kullanan varmı.

- - - Eklendi - - -

İkinci sorumsa Playstation sertifikalı olduğu için ücretsiz yükleyebileceğimiz playstation oyunu varmı telefonun destekleyeceği çünkü pixel yüzünden çoğu oyun yükleyemiyoruz. İgo navigasyonu bile altı biraz siyah kullanıyoruz.

- - - Eklendi - - -

Ben Android 4 güncellemesi ile yüz algılama telefon kilidi özelliğini kullanıyorum bi sıkıntım yok güzel bir uygulama. HD Widgets sonradan yükledim memnunum. Navigon Europa yükledim memnunum. Dolphin ve Firefox tarayıcı yükledim memnunum. Kuran- Kerim programı yükledim tamamını indirdim kullanıyorum memnunum, Hotmail uygulaması yükledim mumnunum, Fifa 2012 kurdum memnunum, İgo laz navigasyon kurdum güzel fakat tam ekrana oturmuyor, Tango ve Viber programlarını kullanıyorum ücretsiz telefon görüşme ve mesajlaşmak için memnunum. Tivibu Cep kullanıyorum ama Anroid 4 güncellemesinden sonra takılmalar olmaya başladı eksiden yoktu buda bizimle alakası yok tivibu nun yeni versiyon çıkarması lazım.

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Ben iki tvde denedim olmadi

murat373484

Üye
Merhaba ics 4. güncellemesini nasıl yaptın.

krazy

krazy

Üye
Çabuk ısınıyomu bu telefon ısınınca performansı falan düşüyormu gözlemleyen varmı bu durumu?

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
tv kumandayı deneyen varmı

krazy

krazy

Üye
fotograf konusunda gerçekden 8 mp kameralarla fark varmı çok çok çok iyimi yani

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
iyi tabiki nokia n8 de kullanıyorum ondan ıyı sonucta sony

- - - Eklendi - - -

hdmi girişli tv ye baglayıp tv kumandasıyla telefonu kullanan varmı

krazy

krazy

Üye
Nokiayı kıyaslamasak Htc One X veya S3 den dahamı iyi kamerası ben almayı düşünüyorum 3ünden birini ama bi yanda fotograf makinası olarak kullanmak istiyorum benim için önemli

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Nokiayı kıyaslamasak Htc One X veya S3 den dahamı iyi kamerası ben almayı düşünüyorum 3ünden birini ama bi yanda fotograf makinası olarak kullanmak istiyorum benim için önemli

Foto olarak sony ustun sarj olarak s3 biraz ustun

kalwiremi

Üye
fotoğraf kalitesi bana göre mükemmel galaxi s serisinden çok çok iyi

black_mamba76

Üye
tv kumanda sı bende çalışıyor hem eski versiyonda hemde ics de
ama sadece galeride ileri-geri falan yapılıyor,
mesela oyun gibi programlarda falan çalışmıyor
tv panasonic plazma

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
hmm galeriye girip mi denedin kumandaylamı açtın. Youtubadaki vıdeolarda tek kabloyla her şey yapıyorlar

- - - Eklendi - - -

hmm galeriye girip mi denedin kumandaylamı açtın. Youtubadaki vıdeolarda tek kabloyla her şey yapıyorlar

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
wifi yada internet varmı tvde o sekılde oluyor

XperiaS

Üye
    Konu Sahibi
Youtubede bir sürü video var adamlar lcd tvye bağlayıp lcd televizyonun kumandasından yönetiyorlar ben üç ayrı tvye taktım yapamadım yapan yokmu forumda. yaptığı tv de wifi internet özelliğimi olması lazım benim denediklerimde internet olmayan tvler.

jamal2012

Üye
bişey sorucam arkadaşlar bende xperia s alıcamda sarı leke korkum var nasıl anlasılıyo sarı leke ben 2. El alıcamda telefon kapalıyken anlasılıyomu?

murat373484

Üye
merhaba blutooth adı nasıl degistirilır

canaytekin

canaytekin

Üye
ayarlar bluetooth bolumunden acacaksın bluetooth tunu sonra bluetooth yazısına tıklıyorsun ev ekranının sagındakı dokunmatık tusa dokunacaksın telefonumu adlandır dıyeceksın boyle degısıyor dostum

murat373484

Üye
ayarlar bluetooth bolumunden acacaksın bluetooth tunu sonra bluetooth yazısına tıklıyorsun ev ekranının sagındakı dokunmatık tusa dokunacaksın telefonumu adlandır dıyeceksın boyle degısıyor dostum

cok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt