Sony Xperia S Kapak-Kılıf - YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia S Kapak-Kılıf - YARDIM
Arkadaşlar selam yine ben :aha:
Sony Xperia S kullanıyorum alırken aldığım yerde buna göre kılıf felan olmadığı sadece bu telefona arka kapak şeklinde bi koruma şeyi olduğu söylendi bende onu aldım. Ultra Thin yazan bişey hani bilir zaten herkes. herneyse bu kapak birincisi telefonu odun gibi gösteriyor ikinciside kapağın üst kısmı kulaklık takma yerinin dibine kadar girdiğinden kulaklıkta sorun veriyor. kulaklık kullanmak icin kapağı cıkartmak gerekiyor. ayrıca kapağı takıp cıkarırken yan tuşları zedeliyor. tüm bunlar olurken kısacası ben bu kapağı kırdım :naughty:

Sony Xperia S telefona göre kılıf yada doğru düzgün bir kapak felan yok mu? bilen varsa yazarsa ve nerden alabilceğimi söylerse çok teşekkür ederim söylemezse etmem :islik

KayraBey

KayraBey

Üye
Konuyu yanlış yere açmışsınız.Burası Android İşletim Sistemi Destek bölümü.Bu konu Cep Telefonları bölümüne açılmalıydı.Sizin telefonunuz Android İşletim Sistemine sahip ama sıkıntınız bu yönde değil.Bilginize...

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
mantıken doğru aslında hiç o yönden düşünmemiştim :) yinede bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

navti

navti

Üye
Kapak kilif gibi birsey se takma gitsin;-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt