Sony Xperia S İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

61semih

61semih

Üye
ozellıklerı benı şaşırtmadı sony xperia arc s ıle bence ıstedıgı kıtleye ulaşamadı bır amıral gemısı denılen modelı yoktu fakat bu tasarım ve bu ozellıklerle bu telefon amıral gemısı olacaktır.tabıkı bu model cıkana kadar gs3 te cıkar ama samsung un tasarım konusundakı eksıklıgı nedenıyle bu model daha bır albenılı olur(tabıkı tasarım kısıden kısıye degısır ama bence çok şık telefon)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ozellıklerı benı şaşırtmadı sony xperia arc s ıle bence ıstedıgı kıtleye ulaşamadı bır amıral gemısı denılen modelı yoktu fakat bu tasarım ve bu ozellıklerle bu telefon amıral gemısı olacaktır.tabıkı bu model cıkana kadar gs3 te cıkar ama samsung un tasarım konusundakı eksıklıgı nedenıyle bu model daha bır albenılı olur(tabıkı tasarım kısıden kısıye degısır ama bence çok şık telefon)
tasarım çok güzel, katılıyorum. Bence SIII kadar satamaz ama

61semih

61semih

Üye
tasarım çok güzel, katılıyorum. Bence SIII kadar satamaz ama
tabı bende oyle dusunuyorum ama ben olsam sony ı tercıh ederım.ha samsung degısık bır tasarımla ve xperıa s ıle aynı fıyatıle gelırse neden olmasın

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
tabı bende oyle dusunuyorum ama ben olsam sony ı tercıh ederım.ha samsung degısık bır tasarımla ve xperıa s ıle aynı fıyatıle gelırse neden olmasın

ben olsam XPeria alırdım :)

CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
Xperia X projede daha. Baya güçlü olacağı söyleniyor. Bakacağız. :)

NeoV

Üye
Konu Başlığı Güncellendi.

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

NeoV

Üye
Ne demek. Konuyu olabiliğince güncelliyorum. Çünki SII kadar ses getireceğini umuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatı 1.300 Tl olarak gözüküyor.

klongs

klongs

Üye
cihaz iyide one x in s3 ün gerisinde kalıyor ama tasarımı çok hoş

CorbyW