Sony Xperia P mi almalıyım Yoksa S in fiyatı düşermi

Sponsorlu Bağlantılar

HeavyXS

HeavyXS

Üye
aynen sony bayıne sola almaya gittim 1430 a s aldım geldım.ddd telefon cekıcı abi.d

Ben alalı 4-5 ay oldu mediamarkt dan. Senin aldığın fiyat bana fazla geldi sony bayinin farkı ne ya da baya eskiden mi aldın

a.yazaroglu

Üye
ben m.talha o profıl arkadasımın profıldı artık kendıme yenı actım.kardeş avrasya garantısı var sony bayının teknosaya baktım arada 50 100 lira oynuyor.güncellemeyi bile götürüyorsun bayi kendi yapıyor.bn senın de dedıgın gibi sony fanıyım cok sevıyorum eee gittim sonyden aldım teknosaya mı guvenecem sony varken.d

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Ya ben öğrenciyim her şey babama bağlı yani ben lise 3 . sınıf öğrencisiyim p almaya gidip s alma gibi bi şansım yok :) param olsa z alcam adama 900 liralık telefon aldırmaya götürüp 1200 liraya telefon aldırmaya kalkarsam hiç almayıverir :D :D

HeavyXS

HeavyXS

Üye
Ben lise 1 . Uslu dur ( en azından onların önünde) teknolojiden anlayınca biraz güvenip aldılar. Not : pc gibi değil daha bağımlılık yapıcı diyim :D

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Ben lise 1 . Uslu dur ( en azından onların önünde) teknolojiden anlayınca biraz güvenip aldılar. Not : pc gibi değil daha bağımlılık yapıcı diyim :D
Ne demek istedin anlamadım uslu dur ?

gecekurduuuu

gecekurduuuu

Üye
valla kardeş bende senin gibi s3 miniyle sony P arasında git gel yapıyordum P de karar kıldım sonra en en indirimli nerden alırım diye bakınıyordum sitelere falan bu akşam goldun web sitesine baktım p 799 tl kampanyalı fiyatı uygun geldi s dün teknosada ionada bakmıştım led ekran z den önceki en iyisiymiş fiyat 1400 civarı goldun web sitesisinde daha uygun alacam almasına da bende kararsız biriyim :)

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ya karar veremiyorum bir türlü ama s3 miniyi aklında çıkar bence git p al :)

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Kavga gürültü uzak dur, biraz dersleri çabala. Yani birileri laf wtmesin.
Hmm Teşekkür ederim elimizden geldiği kadar çabalıyorum :) sende çabala sınav haftası başladı zaten bu hafta çok yoğununm :)

a.yazaroglu

Üye
sınavdan iyi bi basarı elde et ki s istemeye yüzün olsun.ddd

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Onu planlıyorum zaten :) bu arada xperai L ve SP falan tanıtılyormuş aslında bunlardan birin almak daha mantıklı olur sonuçta yeni telefon daha çok güncel kalacak SP avrupa fiyatı 388 dolar mış bizim ülkemizde kaç olur acaba :D

a.yazaroglu

Üye
sp yı bılmıyorum neo l p kadar ıyı degıl dıye bılıyorum neo v ye cok benIyor zaten l.su ana kadar en beğendiğim tasarım odullerı de olan neo v ve arc s serıaınden neo v nın cakması l:)bı karsılastırma yap bıraz yorum oku l yı hıc arastırmadım acıkcası

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Hmm :) neyse artık alıcaz bir xperia p büyük ihtimal götürür beni üniversteye kadar üniverstede iyi bir yer kazanırsam zaten babam
Xperia Z Yada daha üst çıkan modellerini alır :)

• Beğen
Tepkiler: a.yazaroglu

a.yazaroglu

Üye
nasıl bi ablaymış öyle ya bnde istiyorum.d

- - - Eklendi - - -

hayırlı olur ınşallah.d al da forumca rahatlayalım artık.:ehe:ah

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ben telefon alıncaya kadar bu foruma rahat yok :ehe :ehe

a.yazaroglu

Üye
canın sagolsun:))

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah :) sizin gibiler bana yardımıcı olduğu sürece pek bi sıkıntı yaşamam bu telefon konusunda :)

• Beğen

a.yazaroglu

Üye
inşallah yaşamassın.telefon alınca buraya yazmayı unutma merakla beklıyorum

JustMaffay

Üye
Evet P Almalısın ben yaklaşık 2 hafta önce aldım gayet memnunum. Almadan neredeyse 1 ay kadar araştırdım işlemciler, kameralar, dokunmatik hassasiyetleri, güncellemeler, uygulamalar, batarya süreleri vs... aklına ne gelirse. Eğer P hakkında aklında soru işareti varsa buyur sor yardımcı olabilirim elimden geldiği kadar.

• Beğen
ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Aldığım dakika buraya yazıcam :) biraz daha araştırıp emin olayım :)

• Beğen