Sony Xperia Neo V 300 lira Garantili Faturalı Kutusunda Bütün Aksesuarları Tam

Sponsorlu Bağlantılar

akyuzmk

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Neo V 300 lira Garantili Faturalı Kutusunda Bütün Aksesuarları Tam
Sony Xperia Neo V; Ürün Bahçelievler Gold Bilgisayar'dan alınmıştır. Distiribütör Garantili'dir. 1 yıldan fazla garantisi devam etmektedir. Bütün Kutusu, Aksesuarları, Faturası mevcuttur. Yanında şarj aleti, data kablosu, kulaklığı ve 2 GB Micro SD hafıza kartı var. Kozmetik olarak 10 üzerinden 8 alır, resimlerinden de görebileceğiniz gibi ekranda ekran koruyucu jelatin vardır, ekranda çizik yok, Arka kasa ve yan metal çerçeve tertemiz ancak sol üst köşede küçük bir ezik var, ama üst köşede olduğu için telefonu günlük kullanırken dikkat çekmiyor, tek kusuru bu.
Fiyat olarak 300 TL istiyorum, Pazarlık yok, son fiyattır. Bana site üzerinden mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.
İstanbul'da haftaiçi iş saatinde Fatih'te, hafta sonu ve akşamları Bakırköy-İncirli civarında görüşebiliriz.
Elden teslim etmeyi düşünüyorum, şehir dışından almak isterseniz, önce havale sonra kargo şeklinde satış yapabilirim. Nasıl isterseniz, o şekilde satışı gerçekleştiririz. Daha önce bu forumda ve diğer sitelerde 2.el telefon satışlarım oldu, bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Güven sorunu olmaz.

-Emre

-Emre

Üye
300 tlye akıllı telefon alınmaz. Bir sorun yoksa cihaz için fiyat gayet iyi hatta az bile.

akyuzmk

Üye
    Konu Sahibi
Ürün satılımıştır, ilan silinebilir.

Üst Alt