Yardım Sony Xperia Aqua M4 Hard Format NASIL ATILIR

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2571758

Silinen Üye 2571758

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sony Xperia Aqua M4 Hard Format NASIL ATILIR
Arkadaşlar 1ay olmadı galiba aqua m4 aldım ve bir çoğunuzun bıldıgı gıbı hafıza sorunu var telefonda neyse bende telefonun heyecanıyla yukledım herseyı artık kalıntılar kala kala hiçbir uygulama oyun vs yukleyemez oldum nasıl format atıldıgını söylersenız sevınırım (soft format ile hard formatın arasında ne fark var detayli bir şekilde anlatırsanız sevınırım

Bülent872

Bülent872

Üye
*#*#7378423#*#*

Karavelaa

Üye
Arkadaşlar 1ay olmadı galiba aqua m4 aldım ve bir çoğunuzun bıldıgı gıbı hafıza sorunu var telefonda neyse bende telefonun heyecanıyla yukledım herseyı artık kalıntılar kala kala hiçbir uygulama oyun vs yukleyemez oldum nasıl format atıldıgını söylersenız sevınırım (soft format ile hard formatın arasında ne fark var detayli bir şekilde anlatırsanız sevınırım
Wipe reset ile fabrika ayarı reseti ayni. aslında ama nedense wipe daha iyi temizliyor gibi ;)

Bülent872

Bülent872

Üye
Kardeşim rehbere yaz çıkan menü ile format at

Silinen Üye 2571758

Silinen Üye 2571758

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kardeşim rehbere yaz çıkan menü ile format at
kardeşm sayende afedersin ama boku yedi my xperia korunuyor falan dıyor yazıyorum e posta şifre olmuyor kardeşm birdahakine sorumun yada soruların dışında cevap vermessen müteşekkir olurum!