Sony oyun iconları hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

awarahoon82

awarahoon82

Üye
    Konu Sahibi
Sony oyun iconları hakkında
öncelikle selamlar arkadaşlar.yedek kullandığım sony e4 telefonuma google playdan oyun yüklüyorum.hafıza dolmaya yakın sd karta taşıyorum.fakat şarjı bittiğinde yada yeniden başlattığımda oyunlar menüde yani iconlar gözükmüyor.uygulamalardan başlatmak zorunda kalıyorum
bu neden kaynaklanabilir garantisi var servise vereyimmi ?
yoksa bir hatamı var. iyi çalışmalar.şimdiden teşekkürler.

not : sd kart 16 gb idi acaba çokmu geliyor dedim 8 gb taktım fakat sorun devam etti.

0MG90

0MG90

Üye
öncelikle selamlar arkadaşlar.yedek kullandığım sony e4 telefonuma google playdan oyun yüklüyorum.hafıza dolmaya yakın sd karta taşıyorum.fakat şarjı bittiğinde yada yeniden başlattığımda oyunlar menüde yani iconlar gözükmüyor.uygulamalardan başlatmak zorunda kalıyorum
bu neden kaynaklanabilir garantisi var servise vereyimmi ?
yoksa bir hatamı var. iyi çalışmalar.şimdiden teşekkürler.

not : sd kart 16 gb idi acaba çokmu geliyor dedim 8 gb taktım fakat sorun devam etti.
SD kart ve telefonun belleğinin okuma-yazma hızı düşüktür. Biraz beklemeniz lazım kendisine gelmesi için.

awarahoon82

awarahoon82

Üye
    Konu Sahibi
biraz derken yarım saat yeterlimi olur.çünkü test yapıcamda
Ayrıca şöyle bir sorunda var.
Googledan yada faceden hafızaya resim indirdiğimde yeniden başlatmadan galeride göremiyorum
Nerden baksan 2 saat açık beklettim telefonu yinede iconlar gelmedi.sanırım tamire vermeliyim sizce başka yolu varmı denenecek?

Üst Alt