Sony Ericsson teknik servis hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzaydin

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson teknik servis hakkında
merhaba arkadaslar konunun yeri burası değil biliyorum ama sony ericsson forumunda aradığım yardımı bulamadım ben xperia neo v almayı düsünüyorum da sony ericssonun teknik servis hizmetinin biraz sıkıntılı olduğunu duydum doğru mudur? bir de bu telefon fiyatını hakediyor mu gerçek manada 701 mi alayım bunu mu ?

oguzaydin

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olacak olan yok mu

cnk52

Üye
Teknik serviste sorun olsa bile yasal haklarınız 2 yıl boyunca devam ediyor olacak. Bunu göz önüne alarak alabilirsiniz. En fazla birkaç ay uğraştırır.

oguzaydin

Üye
    Konu Sahibi
mesela kvk gibi bi servisi yok dimi sony ericsonnun

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
ne alaka arkadasim sony ericsonun arkasinda koca sony var kvkda neymis

NeoV

Üye
Tabiki. ^^ <3

----------Eklendi @ 22:35:42 ---------- Yazıldı @ 22:34:44 ----------

701 ile karşılaştırma yapmışsın. Uygulama istiyorsan Xperia Neo V, normal özellikler için 701

-Pablo Escobar

-Pablo Escobar

Üye
arkadaş atla eşeği karşılaştırmış :D

• Beğen
Tepkiler: Emma-Watson
enes-1907

enes-1907

Üye
merhaba arkadaslar konunun yeri burası değil biliyorum ama sony ericsson forumunda aradığım yardımı bulamadım ben xperia neo v almayı düsünüyorum da sony ericssonun teknik servis hizmetinin biraz sıkıntılı olduğunu duydum doğru mudur? bir de bu telefon fiyatını hakediyor mu gerçek manada 701 mi alayım bunu mu ?

öle bişi yok teknik servsi fena değil teleservis bakıyo ama en iyi teknik servis kvk çalıştığım için biliyorum ben de x10 mini pro vardı titreşim çalışmıyo die verdim adamlar bu basit olay için telefonun yenisini bırak bir üst modeli olan mini proyu verdiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt