Sony Ericsson Symbian.UIQ.3 Uygulamalar (P1İ İÇİN HERŞEY)

Sponsorlu Bağlantılar

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Symbian.UIQ.3 Uygulamalar (P1İ İÇİN HERŞEY)
Kendi telefonumda kurulu olan olmazsa olmaz programlar

--------------- Ekleme ---------------

• Beğen
Tepkiler: semih1443, ozgurbilge, botan5656 ve 8 diğerleri

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
70 tane uiq3 uygulama

h

Symbiont

Üye
Uzun Yıllardır İlk Kez Birisi Buraya Paylaşım Yapıyor Helal Olsun
Saol
Teşşekürler

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim dostum, arkadaşlara bi faydam dokunduysa ne mutlu bana...

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
,

Dostum Symbian işletim sistemli cep telefondan Gmail hesabındaki maillere ve eklerine ulaşmak için Profilmail programını kullanman gerekli. Programı cep telefonuna kurduktan sonra Menu / Account menülerinden hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Incoming mail server : pop.gmail.com

Outgoing mail server : smtp.gmail.com

Username ve Password alanlarına Gmail kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Get entire message seçeneğini işaretlerseniz mesajın tümünü ekleriyle birlikte alırsınız. Bu hem GPRS ücreti açısından hemde işlemin süresi açısından dezavantaj olacaktır.

Advanced settings / Smtp authentification onay işaretini kaldırıp pop3 port’a “995” smtp port’a “465” değerlerini girin
Use ssl for pop3 ve use ssl for smtp seçeneklerine onay işareti ekleyin ve done’a tıklayarak kurulumu tamamlayın.

Update mailboxes tuşuna bastığınızda mail programınız çalışmaya başlayacaktır.

Not:Bazı gmail hesaplarında pop3 desteğinin önceden açılması gerekiyor. Bunun için pc’den gmail hesabınıza erişin ve settings’e tıklayın. Mail settings pernceresinden forwarding and pop’a ulaşın ve enable pop for all mail’i işaretleyin

mypat

mypat

Üye
teşekkür ederim sana..

velvet

Üye
güzel insan ellerine sağlık ömürboyu teşekkürler yüreğine sağlık

çemçekartalı

Üye
kardeş eline koluna sağlık

karizma_35_45

Üye
çok güzel olmuş gerekli programları paylaşman ... devamını bekleriz...

savaskan1

Üye
sagol lasın dostum

H.boss

Üye
teşekkürler kardeşim....

erselyilgin

erselyilgin

Üye
P serisini kullanmaya devam etseydim sizlere çok çok çok şey paylaşırdım.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
P serisini kullanmaya devam etseydim sizlere çok çok çok şey paylaşırdım.
sen devam etmesende biz devam ediyoruz.P1İ aldıgımdan beri S.E ye saydırıyorum.nedeni ise UIQ3 neden öldürürsün be kardeşim.Şu haliyle bile OS 9.1 hatta 9.2 yi bile tokatlar UIQ3.İpliğini pazara çıkartacagına seri oluştursaydında bizde güncel uygulamalar bulabilseydik.Yıllardır symbian kullanıyorum OS 7, OS8, OS9 OS9.1,Hepsi aşşagı yukarı aynı yavaş ve stabil değil.Ama buna altarnatif Uiq3 oldukça stabil ve rahat üstelik modalanmaya da imkan veriyor.merak ediyorum doğrusu Nokia 9.1 symbian üzerine dokunmatik çıkarsaydı ne olurdu acaba? dokunmatik symbian konusunda S.E danışşa çok daha iyi ederdi symbian sony ericcson tarafında icat edildi.Sonra nokia hepsini aldı ve symbianı batırdı.Orta segment nokia symbian telefonlarda ya işlemci yok yada ram yok.o kadar hantal ki.....

dezam63

Üye
emeğine sağlık kardeşim...

dilahanım

dilahanım

Üye
arkadaslar telefonun ahizesinden az ses geliyor yapabilecegim birsey varmıdır ?

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
arkadaslar telefonun ahizesinden az ses geliyor yapabilecegim birsey varmıdır ?
P1i de benim ahizeden de ses biraz kısık geliyor.Bu benım telefondan kaynaklanıyor diye düşünmüştüm bir ara.Çokda kısık değil ama idare eder.Konusma yaparken jog dial tusunu(sol taraftaki yuvarlak tuş) aşşağı-yukarı yap bakalım ses sonda mı?

karaman-i

Üye
teşekkürler

Loora

Üye
arkadaşlar p1i için mp3 kesme programi varmi acaba.bilen varsa bi zahmet soylesin

Üst Alt