Sony Ericsson A2 Serisi Yazılım Atma | Yazılım Dosyaları | A2Uploader + Kullanma Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
5 ayrı kişiden takip ediyorum şu anlatımı daha becerebilmiş değilim.
Bi yardımsever yok mu yardım edecek ?

Ne yaptığımı da bilmiyorum USB ye çıkarıp çıkarıp takıyorum cihazı.

@ceset

hocam, bi anlat gözünü seveyim.
Her zaman pc başında olamıyorum.
[email protected]
msn adresimi ekleyip anlatırsan, çok büyük bir sevap işlemiş olursun.

:)

off hocam kusura bakma konuyu kacirmisim. hocam simdi msn ni ekliyorum da bende pek pc basinda olamiyorum.

avss123

avss123

Üye
ya w995 için tuş kilidi pacth i warmı ?

berkan402

Üye
yahu beyler filesystem toola basıyorum sonra kapalı telefondan c ye basıp usb yi takıyorum altta ready yazıo çekiyorum elimi telefondan ama dediğiniz yerler çıkmıo

mesela

/ıfs/settıngs/camera/

bunu bulamıyorum

geçenlerde akustik yüklemeyi başardım bu yolla ama şimdi nedense kamera sürücülerini yükleyecek yer çıkıo..daha doğrusu hiç bişe çıkmıo

işte caps

--------------- Ekleme ---------------

sorun benim usb deymiş tamam çözdüm

shark_musti

Üye
arkadaşlar yazılımımı r1ha036 yaptım a2 uploader kullanarak yalnız hangi sim kartı takarsam ytakayım şebeke yok diyor sıkıntı nedir acaba yardım edebilirmisiniz lütfen

yunuss.10

yunuss.10

Üye
yahu beyler filesystem toola basıyorum sonra kapalı telefondan c ye basıp usb yi takıyorum altta ready yazıo çekiyorum elimi telefondan ama dediğiniz yerler çıkmıo

mesela

/ıfs/settıngs/camera/

bunu bulamıyorum

geçenlerde akustik yüklemeyi başardım bu yolla ama şimdi nedense kamera sürücülerini yükleyecek yer çıkıo..daha doğrusu hiç bişe çıkmıo

işte caps

sorun benim usb deymiş tamam çözdüm

yanlış bağlamış olmalısın fakat capsi sil imei'in yazıyo çalarlar valla :kop:

arkadaşlar yazılımımı r1ha036 yaptım a2 uploader kullanarak yalnız hangi sim kartı takarsam ytakayım şebeke yok diyor sıkıntı nedir acaba yardım edebilirmisiniz lütfen

sanırsam customu yüklememişsin :oke:

shark_musti

Üye
sanırsam customu yüklememişsin :oke:

Kardeş programı yükledikten sonra sonyericsson un kendi sitesinden pc companion ile yazılımı güncelledim fakat yine şebeke yok diyor. (sonyericsson sitesinden programı yükleyince custom vs tüm programlar yenilenmiyormu?:hmmm) Bu şebeke sıkıntısının sebebi ne olabilir? Teşekkürler

yunuss.10

yunuss.10

Üye
Kardeş programı yükledikten sonra sonyericsson un kendi sitesinden pc companion ile yazılımı güncelledim fakat yine şebeke yok diyor. (sonyericsson sitesinden programı yükleyince custom vs tüm programlar yenilenmiyormu?:hmmm) Bu şebeke sıkıntısının sebebi ne olabilir? Teşekkürler

Telefon sürekli olarak mı şebeke yok diyo yoksa arada mı ?

Simlock oldu desek sim aktif değil demesi lazımdı nolmuş bu telefoona anlamadım telefona aşağıdan dosyaları indir ve tekrar yükle, w995 custom turkey'i de bul burda yoktr

Mayk29

Mayk29

Üye
Selam bu mbn dosyasını bulduk indirdik ama fbn dosyası nerde
c902 telefon ve customize dosyası ne onu bulamadım
... yere ekleyecegimiz olan.
bide bu flash butonu ile mbn dosyasını yukledim ama telefonda hic bisey degismedi sadece surumu yukseldi

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
ilk mesaji incelerseniz C902 MBN Yani MAIN ve FBN yasi FS - C Asia .. arti customized turkey yapilandirma dosyasini gorursun hocam.

Mayk29

Mayk29

Üye
customize dosyasının icinden cok sey cıkıyor onu nasıl o ... yere ekleyecez komple

Arkadaslar yukledim dediklerinizin hepsini ama
bu seferde telefon acılırken lütfen bekleyiniz olan kısmı
gidiyo tekrar geliyo
yani reset atıyor neden olabilir
ama customize dosyalarının her sonuna err:002 hata veriyodu
ondan olabilirmi?
bide omniusla yaptım yine aynı bun da hata vermedi
versiyonu en sona yukselttim de ondan olabilirmi
zira burdan dusuk versiyon indirdim ve yukledim

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
Custom dosyasinin icini neden aciyorsun? Onu zip olarak yani cektigin dosyayi oldugu gibi ekleyeceksin hocam..

Please Wait ..

yazar ekranda baya bi .. sonra telefon acilir. Islemin normali budur.

Mayk29

Mayk29

Üye
tamam hallettim telefon baya hızlandı gercekten
bu operatorlerin firmvareleri cok kasıyor telefonu haneriniz olsun

shark_musti

Üye
Telefon sürekli olarak mı şebeke yok diyo yoksa arada mı ?

Simlock oldu desek sim aktif değil demesi lazımdı nolmuş bu telefoona anlamadım telefona aşağıdan dosyaları indir ve tekrar yükle, w995 custom turkey'i de bul burda yoktr

Kardeş telefon sürekli şebeke yok diyor hangi operatör hattı olursa olsun. linkteki dosyaların aynısı vardı türkey custom dosyasıda vardı hepsini yükledim sorun yine aynı baktım olacak gibi değil servise gönderdim. İlginize çok teşekkür ederim

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye

yusufum_56

Üye
hocam ben dediğiniz her şeyi yaptım a2 programında flash temalarını attım dediğiniz yere teli açıp kapıyorum kaydedilmemiş temelar acaba neden böyle oluyor yardınızı bekliyorum

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
tek bişe unutmusun oda bazı sonyericcsonlar c tuşun yerine 2 5 aynı anda basark teler programa bağlıyoruz w890 gibi

yakko_22

Üye
üstad ben fbn mbn ve costum dosyalarını bulamıyorum nerde nasıl olcak adan zye bi anlatsan çok sevinirim

cgasu

Üye
c905 telefonum var ingilizce nasıl türkçe yaparım yardımcı olabilir misiniz ? a2uploader felan herşey mevcut elimde resimli olursa daha süper olur :) şimdiden teşekkürler

cash bela

Üye
ya arkadaşlar benim sony erisson w995 im war ve şu a2 programını hıc bı yerden bulamıyorum yardımcı olursanız cok sewınırım :ah

Üst Alt