Haber Sony Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Ocak Ayında Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Sony Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Ocak Ayında Başlıyor
Geriye dönük cihazlar için yayınladığı güncellemelerle takdir toplayan Sony, Android 6.0 güncellemesini yayınlamaya başlıyor.
Şu sıralar Xperia Z serisi akıllı telefonlar için güvenlik yaması içeren güncellemeler yayınlayan Sony, bir sonraki kapsamlı güncellemesini ocak ayında kullanıcılarla buluşturacak. Şirkete yakın kaynaklara göre Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ocak ayında ilk olarak Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium için yayınlanacak.

Sony tepe modelleri Xperia Z5 serisinin hemen ardından bu defa diğer üst seviye Xperia cihazlar için güncelleme dağıtımını gerçekleştirecek.

Sony, Android 6.0 güncellemesini ocak ayında başlayacak
Android 6.0 güncellemesiyle Sony’nin Xperia cihazlarda yer verdiği arayüzün büyük oranda aynı kalacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra performans artışı, güvenlik iyileştirmeleri, sadeleştirilmiş uygulama izinleri ve pil verimliliği güncellemede yer alan önemli detaylar olacak.

Sony; Xperia Z5, Xperia Z5 Compact, Xperia Premium, Xperia Z3+, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z2, Xperia M5, Xperia C5 Ultra, Xperia M4 Aqua, Xperia C4, Xperia Z4 Tablet, Xperia Z3 Tablet Compact ve Xperia Z2 Tablet modellerini Android 6.0’a yükseltecek.

• Beğen
Tepkiler: smh60

MaxipmaN

Üye
z1 almıyor he :hmmm

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bekliyorum z3 compact la

phasan

phasan

Üye
Bekliyorum Sony m4 aqua

phasan

phasan

Üye
Gelsin gelsin iyi olur

0MG90

0MG90

Üye
Bekliyorum. Umarım yeni kamera arayüzünü bize de verirler :)

• Beğen
Tepkiler: phasan
Sarangni

Sarangni

Üye
Sony biraz geç kaldı gibi görünüyor. Z5 Ocak ise diğerleri daha da geçikecektir.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
[emoji48] nerde Z ve Z1 ciler :D

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Buğra

Buğra

Admin
ben bu ay başlayacaklarını düşünüyorum bugün bir tane daha güncelleme geldi z3 için verilan android 6 konsept roma
ben memnunum konsept romdan sadece eğer yeni bir arayüz yapılacaksa onları giydirsinler romun üzerine ve sony uygulamalarını system/app içine atsınlar al sana fıstık gibi rom :ehe
mesela yeni launcher da artık ikonlarda tema ile değişiyor konsept romda öyle :eller:

byAndroid

byAndroid

Üye
Yok üzüldüm güncelleme almıyorlar diye tabi emsal cihazlar gibi güncelleme almaması çok normal. Yege göre sigdirilmiyor ya Sony güncellemeleri

0MG90

0MG90

Üye
Biz sığdıramazsakta iş Sony'de bitiyor. Z'ye verse Z kullanan neden Z5 alır? Zarar etmeyi kesmeleri lazım.

byAndroid

byAndroid

Üye
Her firma için geçerli bir sebep [emoji18]

phasan

phasan

Üye
Sony cok ıyı bır fırma

0MG90

0MG90

Üye
Evet ama Sony Mobile'ın zararları daha fazla. Artık bir şeyler yapmaları lazım. Pazardan çekilmelerini istemem :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid ve phasan
Sarangni

Sarangni

Üye
HTC, Samsung, LG, Sony hepsi iyi firmalar ve ciddi emek harcıyorlar.

Yalnız hepsinin kendisine göre eksileri/artıları var. Şu anda alınacak hiç bir amiral gemisinin pişmanlık yaratacağını düşünmüyorum.

Bence tek sıkıntı fanboylar. :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: reflex, smh60, byAndroid ve 1 kişi daha
phasan

phasan

Üye
En cok guncelleme veren firma hangısı arkadaslar

Üst Alt