Haber Sony 2 Metreye Kadar Dayanıklı Olacak

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony 2 Metreye Kadar Dayanıklı Olacak
Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2014 fuarında üretici firmalar, fuara az kala tanıtacakları ürünler hakkında ipuçları vermeye devam ediyor.

Tanıtacağı cihazlar için videolar yayınlayan Sony, Twitter hesabından bu görseli paylaştı. Görsele göre tanıtacağı cihazlar artık 2 metreye kadar suya dayanıklı olacak. Xperia M2 Aqua ile IP 65/68 sertifikaları sayesinde 1,5 metreye kadar dayanan cihaza göre durumu daha iyiye taşımış durumda.

IFA 2014'de tanıtılacak cihazlar Xperia Z3, Z3 Compact ve Z3 Tablet'in bu özelliği taşıması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

fk555897

fk555897

Üye
Güzel bir gelişme

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Sony farkı koyar gene.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Z2'yi illaki geliştirmek zorundaydılar.Tasarım konusunda oldukça iyi bir cihaz çıkacak gibi.Suyu dayanıklılığıda bir adım öne taşımış olacaklar.Güzel bir gelişme.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi Güzelde 2 Metre Değilde 5 Metre Yapsam Nolucak? Fark Edermiki O Zaman Sonuçta Denizalti Değiliz Suyun Derinliklerine İnelimde Basınçtan Su Alsn :ehe

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Şurda yaz dışında havuza girdiğimiz yok bence suya dayanıklilik üzerinden para kazanmak boş heves. Her daim yanımızda zaten bu akıllı cihazlar havuzda denizde uzak olalım :D
Tabi güzel haber kötü değil

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şurda yaz dışında havuza girdiğimiz yok bence suya dayanıklilik üzerinden para kazabmak boş heves. Her daim yanımızda zaten bu akıllı cihazlar havuzda denizde uzak olalım :D
Olaya Sadece Havuz Yönünden Bakma Benim İşim Kamera İle 808 İ Soktuğum Yerlerde Çoğu Zaman Su Geçirmez Olsaydı Diyorum Çünkü Yağmurlu Havada Suya 2 3 Cm Kala Yada Devamlı Akan Bir Kaynak Suyunu Çekerken Devamli Telefona Su Şıçrıyor Ha Şimdiye Kadar Bişey Olmadi Ama Ya Olursa :bilmm

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Basınç ne olacak?

fk555897

fk555897

Üye
Şurda yaz dışında havuza girdiğimiz yok bence suya dayanıklilik üzerinden para kazanmak boş heves. Her daim yanımızda zaten bu akıllı cihazlar havuzda denizde uzak olalım :D
Ben suya dayanıklı telefon alan arkadaşlara söylüyorum ama dinlemiyorlar. Suya dayanıklı telefonlar ufak tefek sularda sorun çıkmasın diye iyi. Mesela elinizdeyken suya düştü. Bu gibi durumlarda işe yarar o telefon. Denize girdikten sonra illa ki sorunlar çıkacaktır. Ü

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Suya dayanıklılık gereksiz değil, suya dayanıklı yapılırken içerideki donanımın diğer etkenlerdende zarar görmesini engelelyecek çalışmalar yapılmış oluyor aynı zamanda.

• Beğen
erko merko

erko merko

Üye
Diğer markalarda telefonlarını suya dayanıklı çıkarmalı bence artık

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Suya dayanıklılık yakında standarta yakın bir özellik olacak orta ve üst segment için. Ha bi de suya dayanıklılık demek denize dayanıklılık anlamına gelmiyor. Su dökülmelerine karşı veya havuz altında fotoğraflar çekebilmek bunu heves eden kullanıcılara da güzel bir çözüm getirmek amaçlı eklenen bir özellik.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Suya dayanıklılık yakında standarta yakın bir özellik olacak orta ve üst segment için. Ha bi de suya dayanıklılık demek denize dayanıklılık anlamına gelmiyor. Su dökülmelerine karşı veya havuz altında fotoğraflar çekebilmek bunu heves eden kullanıcılara da güzel bir çözüm getirmek amaçlı eklenen bir özellik.
Aslında Bizimkilerde Geçirmezde Az Yerlerden Su Alırlar Oda Hoparlör Filan Yoksa Birşey Olacağindan Değilde Yinede İnsan Korkuyor Ayri

Invoke

Invoke

Üye
Z3 yine 1 metre 30 dk. =P

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Demekki Z4'e kaldı :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt