Sonunda özlem bitti faceden youtube den ve istediğin her siteden video izleyin 5800 n97 uyumlu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda özlem bitti faceden youtube den ve istediğin her siteden video izleyin 5800 n97 uyumlu!!!!
arkadaslar skyfire nın sıtesıne gırın buraya tıklayın -->>> 5800 uyumlu ve n97 uyumlu s60 v5 skyfire yı ındırın gule gule kullanın bir teşekkürü cok görmeyın !!!

• Beğen
Tepkiler: demirefe, yigit2192, poyraz12 ve 15 diğerleri

baranas

Üye
Telden mi bilgisayardan mı

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım bılgısayardan google gir skyfire dıye arat ana sıtesıne gır orda s60 v5 var ındır kur gule gule kullan bızzat denendı faceden vıdeolar sorunsuz ızlenıyor...

ibibiq

ibibiq

Üye
beta diyor ama bu zararlı olabilirrrrrrrrrrr

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sitenin her yerinde bu haber var Maşallah..

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
beta demek deneme sürümü demek arkadasım ne zararlısı :)) ayrıca kendı sıtesınde yayınlamış adamlar nadir abı her yerde bunun olması normal en iyui haberde ondandır mıllet herseyden cok bu sorunla boğuşuyodu...

bodrumtrl

Üye
süpersin kardeşim

eylul2807

Üye
tşk ederim arkadzşım...

utkanozge

Üye
ellerine saglık

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
Şaka mı yapıyorsun ya bu resmen taş devrinde tekerleği bulupta sevinmek gibi bir şey:kop:

57DjSerseri57

Üye
5800 için tam linkini verirseniz sevinirim arkadaslar

Kaadge

Üye
teşekkürler

CAMBLER

Üye
kardeşim bizler indirebilsek burda ne işimiz var sana göre kolay bize göre zor nerden aldım 5800 yahu buldum belayı faceye den videolaı izleyemiyorum yardım allah rızası için skayfire dosyasını ve yamasını link edermisiniz türkçe olsursa sevinirim tşkr

furkan142

furkan142

Üye
bende indiremedim ya bi link koyarsanız ii olur.

sergin45

Üye
burda bişe yok ben bulamıyorum yardı ederseniz sevinirim

tseven

tseven

Üye
bu skyfire mi ne haltsa ta.....................m linkini vermemişler yada ben ahrib bir malım

OğuzcanAbi

Üye
saol ilk senden duydum saol

Black_Paw

Üye
ben göremedim öyle bir şey :S

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
neye ugrastgnzi hala anlamyrm skyfire calsmiyo arkadaslar konulara bakarken tarihine bakn 1temmuzdan once yani malum hatanin ustune gelmems guncellenmems oldu sky fire bolt programina bakn video izleniyor

Üst Alt