Öneri Sonunda Nokia Android'de Gel İçeri :D ...

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Telefonu Alıyımmı?

• Kullanılan toplam oy
    23
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda Nokia Android'de Gel İçeri :D ...
Evet arkadaşlar sonunda Nokia Androide geçiş yaptı şimdi bile türkiyede piyasada olan Nokia X akıllı cep telefonu piyasada. Ve ben size danışmak istedim ilerleyen zamanlarda yeni bir Nokia XL modeli türkiyeye gelecek. sizce alsam iyi olur mu yorumlarınızı beklıyorum.

Kısaca Özellikler;

biliyorum ana ekranı lumia gibi bu beni rahatsız etmiyor :D

• Android uygulamalarının dünyasına erişin. Fastlane ile favorileriniz arasında daha sorunsuz ve hızlı geçiş yapın.

• Büyük 5 inç ekran ve kaliteli görüntülü arama için 2 MP ön kamera ile deneyiminizi yükseltin. Kamerası Bu kez Otofocus lu yapmış iyi olmuş.

KEŞFEDİN! UYGULAMALARI ALIN
Nokia XL ile Android uygulamalarının dünyasına erişin. Büyük ve güzel 5 inçlik ekranda Plants vs. Zombies 2 ve Skype gibi favori uygulamaların keyfini çıkarın. Ayrıca size sunulan yüz binlerce diğer uygulamadan başka favoriler indirin. (Android, Google Inc.'in ticari markasıdır.)

HAYATI FASTLANE'DE YAŞAYIN
Fastlane ile favori uygulamalarınız arasında daha da sorunsuz ve hızlı geçiş yapın. Nokia XL, en son bütün uygulamalarınızı ve sosyal etkinliğinizi Fastlane'de görüntüleyerek kendini size uyarlar. Bütün bunlara giriş ekranından tek kaydırma hareketiyle ulaşabilirsiniz.

SAHİP OLUN
Nokia XL telefonunuz, özelleştirilebilir giriş ekranı ile daha da kişisel hale geliyor. Yeniden boyutlandırılabilir kutucuklar ile kontrolü ele alın. Bütün önemli uygulamalarınız, kartvizitleriniz ve servisleriniz her zaman istediğiniz yerde olacak şekilde favorilerinizi yeniden düzenleyin.

Nokia XL, harika 5 inçlik ekran ve 5 MP otomatik netlemeli, flaşlı kamera ile akıllı telefon deneyiminize ek değer katıyor. Görüntüsü de çok güzel. Nokia XL, alıştığınız ve sevdiğiniz Nokia üretim kalitesi ile birbirinden güzel göz alıcı renkle sunulmaktadır.

KOORDİNAT DIŞI. HARİTA ÜSTÜNDE.
5 inçlik ekranda talimatları izlemek çok daha keyifli. Nokia XL, özel navigasyon uygulamalarımız ile size yolu göstersin. HERE Maps ile ücretsiz çevrimdışı haritalar edinin ve HERE Drive ile dünya çapında ücretsiz adım adım navigasyonun keyfini sürün.

KEŞFEDİN! KİŞİSEL RADYO İSTASYONUNUZU EDİNİN
Her zaman dinlemek istediğiniz müziği çalan bir radyo istasyonu hayal edin. Nokia MixRadio ile sadece çok sevdiğiniz müziği dinleyeceksiniz. Size her gün ilham verecek yeni şarkılar ve en sevdiğiniz sanatçıların miksleri. Kaydolma, abonelik veya reklam yok. Sadece harika müzik var.

TEKNİK ÖZELLİKLER
  • Boyutlar
    • Yükseklik: 141,4 mm
    • Genişlik: 77,7 mm
    • Kalınlık: 10,9 mm
    • Ağırlık: 190 g
  • Ekran
    • Ekran boyutu: 5 ''
    • Ekran özellikleri: Parlaklık denetimi, Dokunmatik geribildirim, Yönlendirme sensörü, Nokia Glance ekranı, Ekrana çift dokunma, Geniş görüntüleme açısı
  • Fotoğraf
    • Ana kamera sensör boyutu: 5 MP
    • Kamera çözünürlüğü: 2592 x 1944 piksel
    • Kamera Odaklama Türü: Otomatik odaklama
  • Güç yönetimi
    • Çift SIM ile en fazla bekleme süresi: 30 gün
    • En fazla bekleme süresi: 37 gün
    • En fazla 2G konuşma süresi: 16 s
    • İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ S4
    • En fazla 3G konuşma süresi: 13 s
    • En fazla müzik çalma süresi: 37 sa

Yorumlarınızı Bekliyorumm.....

YENİ aNKATE KATILIN LÜTFEN..= Telefon Tavsiyesi - Nokia XL ANDROİD ANKETİ... - MaxiCep

Son düzenleme:

guvenkaya

guvenkaya

Üye
Hic android e benzemiyor

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Çift sim kart iyiymiş.

zookayy

zookayy

Üye
Bi sorum olacak mesela blackberry z10 a da android apk lar yüklenebiliyor fakat google play desteği yok peki nokia da böyle bir durum var mı

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
hayır yok Googleplay dan yüklenebiliyor yani desteği var bu telefonda
Bi sorum olacak mesela blackberry z10 a da android apk lar yüklenebiliyor fakat google play desteği yok peki nokia da böyle bir durum var mı

Emre

Üye
Ben şunu merak ediyorum niye 3 mp - flash yok android sürümü beli değil Nokia x platformu yazmışlar
1ghz çok düşük 512mb ram nedir yav :ehe

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve Dede
Invoke

Invoke

Üye
Pahalı cihazlar.

• Beğen
Tepkiler: Dede

Emre

Üye
sakın Nokia ilk android alma daha güzel modeler gelecek 2.50 ghz 41 mp 3gb ram :ehe Microsoft izin verirse tabi

• Beğen
Tepkiler: xmustx, mehsevim ve Dede
AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
android olması iyi ancak arayüzü android gibi değil windows phone yine bence başka modellere yönelmelisin

harmless07

harmless07

Üye
benim hoşuma gitti aslında denemek lazım

0MG90

0MG90

Üye
Alınmaz. Almak istiyorsan ikinci elin düşmesini bekle baya bi.

PriZm

PriZm

Üye
Nokia X platfomu yazmalarının tek nedeni Microsoft'un Google'ı çekememesi.Çünkü orada Android OS yazsaydı o müthiş karizması zarar görürdü.

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation, Dede ve 0MG90
Burak Altun

Burak Altun

Üye
Google Samsungla , Nokia da Microsoft ile özdeşleştiği için 4 tarafın rekabeti oluyor. Ama genelde ön planda olan Samsung ve Nokia.

guvenkaya

guvenkaya

Üye
Telefona baktim o kadar pahali değil
nokia x 100 euro

fk555897

fk555897

Üye
Bence alma. Bütçeni söylersen daha iyi öneriler yapabiliriz.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
peki ne alıyım önerim bütçe 600-650 :D

harmless07

harmless07

Üye
discovery olabilir mesela

Üst Alt