Sonunda lg optimus p920 ye Orjinal ıcs BEYLER :D

Sponsorlu Bağlantılar

miyelin

Üye
Sonunda be :) lg sözünde durdu, biraz geç oldu, biz beklemekten vaz gecmistik ama bu haber beni cok sevindirdi.

candzgn

Üye
hocam merhaba Axalto-egate-drivers-v3.0.6.0.msi yüklerken iç hata verdi W7 kullandığımdanmıdır bilmiyorum evdeki xp yüklü pcden denicem. ayrıca en son vermiş olduğun link kdzv30a kırık olan 4.link midir? ve yükleme aşamalarından da biraz bahsedersen çok sevinirim. bir yıldır ıcs bekliyorum kurup tlfnu atacam :))

miyelin

Üye
Yukleyen arkadas bakabilir mi? Usb otg kablosuyla flash bellek okuma yazma geldi mi ics ile?

candzgn

Üye
Öyle bir kablo kullanmadığım için bir cevap veremeyeceğim..

oylum arkadaşım yükleme aşamaları ile ilgili yardımcı olabilirmisin bana? naptıysam olmuyor verilen linkleri indirdim ama hata veriyor.

frk05

Üye
ben bu romu kurdum ama bu rom p920 icin değil bnde v30b LGSU760 yazıyorr ve dil sadece korece ve ingilizce simdi kufretmemem icin bi sebep sole

miyelin

Üye
kardeşler romu kurdum ama şebeke yok yine ya.
smart flash tool la kuruyorum ondan mı aceba?

- - - Eklendi - - -

imei yazıyor *#06 yapınca

- - - Eklendi - - -

benim kinde yazıyor.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

nu_ll yazıyor.

- - - Eklendi - - -

bu kelimeyi yazmıyor bu site :)

yasar_begen

yasar_begen

Üye
verılen lınkler çalışmıyor arzalı yada sılınmıs bı ılgılenırsenızcok ıyı olur bızde denıyelım tesekkur

Serhenkk

Serhenkk

Üye
Arkadaşlar bunu windows 7'de yapsak sorun olur mu?

sohey

Üye
BEYLER LÜTFEN YARDIM EDİN :D
CİHAZIM ROOTLU 2.3.5 NASIL YAPACAĞIM BUNLARI YAPSAM DİREK KURABİLİRMİYİM ?
VE LİNKLER KIRIK YARDIM EDİN

c.byr4m

c.byr4m

Üye
Windows 7 İşletim Sistiminde sorunsuz yükleme yapabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken. Bilgisayarda Yeni bir kullanacı ekleyin işlemleri oradan Yapın. işiniz bittikten sonra kullanıcıyı silersiniz.

Orjinal dili arpçadır, stabil sürümü lg p920nin 4.4.2 veya 4.2.2 yi önce bu ROM u kurarak yükseltebilirsiniz daha verimli olur.

igetsky

igetsky

Üye
bende tele yukledim bunu bir ay kadar kullanildi sonra playden yuklenen yazılımdan dolayı kapanmıs tel bataryadada problem vardı su an tel kapalı hic tepki vermiyor sarz bile olmuyor eski bataryayıda takıp denedim acılmıyor emergeny moda alamıyorum sizce sorun nedir?:hmmm

zbedy42

Üye
İlk defa yapıcam için pek emin değilim biriniz bana yardımcı olabilirmi ?

sohey

Üye
Linkler yok abi ya :/

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Aynen sonunda geldi yani bayram hediyesi hesabi :)))
s.a kardeşim ben p920 ye cm 10 romunu yükledim yükledim açıldıgında dokunmatik algılamaz oldu nasıl düzeltebilirim bu sorunu yardımcı olurmusun.

Üst Alt