Sonunda Hafıza Kartımı aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Fiyetı NAsıl? 256mb DV-RS_MMC 40 ytl.

• Çok iyi fiyata almışın.

Kullanılan: 0 0.0%
  • iki gün sonra bozulur

• hayırlı ol

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda Hafıza Kartımı aldım
:artı:

512 mb kasar falan dediler bende işim garanti olsun diye 256 mb alayım dedim.Hemde teli değiştirince kart değiştirme problem olmasın diye DV-Rs Mmc aldım. Kartın markası dandik(hatta marka yok). Ama çook ucuz fiyata aldım.40 ytl.

:oke: 8)

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
pardon ben 512 diye ilk seceneği tıkladım ama sonra dikkat edince 512 olmadığını gördüm :( :)

ibonline

ibonline

Üye
bende 3 ay önce doğubankta markasız bir ürün aldım
güya kartı satan kişi bunun bacak sayısı fazla ona göre diğer mmc kartlara göre daha bir hızlı calıstığını söyledi ben o zaman alınca kart okuyucu ile birlikte 65 ytl saydım bu kartı defalarca formatladım tekrar tekrar yükledim hicbir sorunlada karşılasmadım
senin fiyatta fena sayılmaz ii almışssın
kart bu yanındaki 6630 ub orjinal kartı böyle bol bacaklıda istde aldığım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hayırlı olsunda 256 mb. lık bir hafıza kartı zaten 40 ytl yerinde olsam 15 yada 20 ytl koyup 512 mb'lık alırdım.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by ChavRash@Oct 9 2005, 12:21 AM
Hayırlı olsunda 256 mb. lık bir hafıza kartı zaten 40 ytl yerinde olsam 15 yada 20 ytl koyup 512 mb'lık alırdım.
[post=187207]Quoted post[/post]​

Bencede isteyen varsa 256mb Lık çok bacakLı hafıza kartını 40 YTL 'ye satayım rs-mmc istanbuldan [email protected] :artı:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hayırlı olsun dostum fiyat fena değil bence :artı:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 9 2005, 11:29 AM
hayırlı olsun dostum fiyat fena değil bence :artı:
[post=187381]Quoted post[/post]​
sizLeri düşünüyorum ;)

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
sağolsun beyler 256 rs-mmc 35 liraydı. Ben 40 liraya Dv aldım.

eon

Üye
arkadaslar benim anlamadigim konu su, rs mmc su kadardi ben dv'yi su kadara aldim diyorsunuz. iyi guzelde. ornek 6630'da Dv Rs-mmc kardin disinda baska bir kart calismaz mesela. sizin telefonlarinizda calisiyor mu ? 1.8 volt olan kartlar saglikli calisir, bu yuzden (dv) Dual voltage Rs ( reduced size) diyorlar israrla....

dinde

dinde

Üye
hayırlı olsun bende 256 aldım keşke 512 alsaydım mp3 video falan filan koyunca yetmiyor...ama iyi fiyata almışsın..ben çok pahalıya almışım be

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı olsun.

Fakat keşke 512 alsaydın. :(

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
512 kasar falan filan problem olmasın dedim.bİDE CEBİME PAra kalsın diye 256 aldım.

useless84

Üye
arkadaslar n-gage 1 gb hafıza kartı lasam acaba fazla mı gelirki?? kasar mı diye ssorayım :D

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
BENCE KASARRRR

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
n-gage 1 gb kasar bencede

FrontmaN

FrontmaN

Üye
keşke almışken 512 alsaydın sana sonra 256 yetmeyecek bak gorursun

mahirmete

mahirmete

Üye
baba çok kötü yaptın bence.. bende aldım 128mb dv rs mmc 30 milyona hatta markası microsim dandik ve şekli aynen öyle çift şerit var arkasında.. ve 30mb dan sonra yüklemeye başlayınca acaip yawaşlıyo tel. mesela bi görüntüyü açıp geri dediğimde kro. tuttum 15sn sürüyo.. mesela 6680 ile gelen 64mb kartla (onun arkası tek şerit ne işe yarıyo bilmem) 60mb lık yükleme yaptım hiç yawaşlamadı...
umarım sende böyle olmaz dostum.. AMİN

mahirmete

mahirmete

Üye
beyler sizce 6680 e 1gb haf. karı kasar mı ya?? neye göre anlıyosunuz kasıp kasmicanı peki bilgili kankalarım benim :D

white

Üye
Hayırlı olsun

helper007

helper007

Üye
Yaa ben 4 yıl garantili 256 RS-MMC'yi 55'e almıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt