Sonunda çıktı (NBA 2K13 v1.1.2 Offline+SD) Android 4.0 ve Üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

canaytekin

canaytekin

Üye
Tegra 3 için değil miydi bu oyun

CrazyGames12

Üye
Teşekkürler Kardeş

lgmert12

Üye
sd dosyasını wifi ile çekebilir miyiz

Wesleyyy

Üye
Galaxy nexus ile oyun dosyalarini indiremiyorum hata veriyor :(

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
sd dosyasını wifi ile çekebilir miyiz
şuan olarak sd dosyası bloke edilmiş durumda verdiğim sd dosyasını kullanın

- - - Eklendi - - -

Galaxy nexus ile oyun dosyalarini indiremiyorum hata veriyor :(
Geliştirici netten indirmeyi önlemek için data dosyalarını bloke etmiş.Bu yüzden wifi ile indirmede sıkıntı var.Onun için datayı verdiğim linklerden indiriniz.

Wesleyyy

Üye
Avea internet ile indirmeye calisiorum wifiden deilki

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi

Wesleyyy

Üye
Tamam kardes saolasin vermis oldugun bilgiler icin..

kemter_geda

Üye
dostum dediğin gibi sd dosyalarını indirip android/obb ye kopyaladım ama oyunu açtığımda yine wifi ile indir diyor oyuna girmiyor.root filanmı atmak lazım yazılımım 4.0

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Geliştirici netten indirmeyi önlemek için data dosyalarını bloke etmiş.Bu yüzden wifi ile indirmede sıkıntı var.Onun için datayı verdiğim linklerden indiriniz.
kardeş dediğin gibi sd dosyasını indirip android/obb ye kopyaladım ama oyunu açtığımda yine wifi ile indir diyor root falan mı lazım.yazılımım 4.0

hitmachine16

Üye
Teşekkürler nexus 7de çalıştı kasma da yok bigi bişey fakat oyun dandik olmuş, grafikler ve oynanış bebek işi geldi. Pc versiyonunun yanından geçemez.

lgmert12

Üye

- - - Eklendi - - -

Oyunu yükledim telefonum galaxy s2 hafif kasma var ama oynanmayacak gibi değil

erhan191

erhan191

Üye
neo v de çalısıyor cok sagol arkadaşm birsürü yerden indirdim ama burdan indirdigim çalıstı cok mutluyom cok sagol

ersinerol

Üye
galaxy s2 de denedim sorunsuz fefkaladenin fefkinde elinize sağlık

lycan_89

Üye
galaxy s2 ime yükledim teşekkürler. oyun çalışıyor fakat maç sırasında ben kontrol edemiyorum kendi kendine oynuyorlar??

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
dostum dediğin gibi sd dosyalarını indirip android/obb ye kopyaladım ama oyunu açtığımda yine wifi ile indir diyor oyuna girmiyor.root filanmı atmak lazım yazılımım 4.0

- - - Eklendi - - -

kardeş dediğin gibi sd dosyasını indirip android/obb ye kopyaladım ama oyunu açtığımda yine wifi ile indir diyor root falan mı lazım.yazılımım 4.0

evet root lazım rootsuz olanıda var

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler nexus 7de çalıştı kasma da yok bigi bişey fakat oyun dandik olmuş, grafikler ve oynanış bebek işi geldi. Pc versiyonunun yanından geçemez.
:rica:

Bakaerex

Bakaerex

Üye
Ben Yükledim Fakat Bende Download Kısmına Geliyo Sd Dosyasını da Attım :S

trkklnc

Üye
oyuna girdiğimde malesef durduruldu yazısı cıkıyo ve oyun kapanıyor sebebi ne olabilir