The Bard's Tale v1.1.2a

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
The Bard's Tale v1.1.2a
Google translate çeviri:

Bard Masalı v1.1.2a
Gereksinimleri: 2.1 + Genel Bakış: ★ ★ ★ "Bard Masalı kolayca şimdiye kadar oynadığım en komik oyunu" - IGN ★ ★ ★ Yaptılar olamazdı dedi ... tam ölçekli bir masif Android 3D epik role-playing oyunu! It! Şimdiye kadar yapılmış BÜYÜK Android oyun neden görün "Bard Masalı kolayca şimdiye kadar oynadım ve ben orada tüm komik oyunlar oynadım komik bir oyun." - IGN Sen Bard olan, yorgun bencil bir haydut anlamsız alt görevler ve sıçan musallat mahzenleri. Eğer karakterler savaşta size katılmaya çağırıyorum büyülü şarkı sayesinde, parti iyileşmek ve sizin adınıza hasar alır. Eğer sikke ve bölünme için bir arayış atılmak gibi silah hazır! "Hazır silahını ve bu gülünç addicting arayışı ve yılın en komik maceraya atılmak gibi mesane, Bard Masalı" - Oyun Chroniclessizin bugün Bard Tale oynayın sevdiğiniz uyumlu Android cihazınızdan *. Featuring macera 20-30 saatten fazla kendinizi hazırlayın: • 50 düşman türleri (! patronların saymazsak) kasabaları ile keşfetmek için • Bir büyük dünya,
vahşiormanlar, nehirler, kaleler, kuleler, gizli zindanlarda, karlı dağlar, mağaralar, perili mezarları ve daha
• tuhaf NPC tam bir döküm
yenmek için bir düzine özel patron düşman fazla •
• 16 büyülü karakterler size yardım etmek olacak az çağırmaya sonra keşfetmek ve
• 150 benzersiz silah öğeleri, zırh, aletleri, jeton, eserler ve yağma Over!
zombi dans-off dahil olmak üzere herhangi başka bir oyun daha • Daha Song & Dance numaraları!
• iyi Hollywood'un yetenek olağanüstü ses-oyunculuk, 14 saat boyunca, Bard, Cary Elwes (The Princess Bride), ve Anlatıcı gibi eşsiz Tony Jay dahil
Ama bekleyin! Hepsi bu kadar değil! : Android sürümü bu büyük yeni eklemeler Enjoy
Yeni Özellikler:
! • Liderler-için birikmiş gümüş ve Deneyim
! oyun boyunca • Başarılar-50'den fazla yayılmasını
oyunda save-kitap yakınındaki otomatik kaydetmek için • Otomatik kaydetme opsiyonu.
• Zaman-Koruyucular-isteğe bağlı-app satın alımlar Bard pompalamak ve zamandan tasarruf için kullanılabilir! (Not: Tüm bu öğeler, sadece özgün konsol sürümünde olduğu gibi, zaman ve sebat ile, oyun oynamak, normal aracılığıyla ulaşılabilir.)
• Bard Masalı Ben orijinal klasik oyun içerir: Bilinmeyen Tales of! ! 2 & 3 çok yakında
"Bu oyun, onun keskin biçimde hiciv" - Hile Kodu Merkez
bugün Bard Tale oynayın!
Destek:
Duyuyoruz, biz Android için Bard Masalı geliştirmeye kararlıyız. Aşağıdaki Bard Masalı Destek bağlantı yoluyla destek sorularına / Yorum gönderin. Ayrıca tartışmaya katılmak ve Facebook ürün sayfası "Bard Masalı" hakkında en son haberleri almak için bekliyoruz.
BT BÜYÜK IS!
Lütfen dikkat: Wi-Fi üzerinden Varlık kurulum Cihazınızdaki boş alan en az 1.7GB gerektirir.
Android . Square One Games tarafından uyarlaması
. * Android 2.3 ve üstü ile uyumlu Bu sürümde neler bulunuyor: rastgele Fix

kaza Galaxy SII, Xperia P, LT18i, LT28i, başlatma veya siyah ekran SamsungGalaxy Not 10, 2, Huawei MediaPad, HTC myTouch 4G, Pantech Salgın ve diğer çeşitli cihazlar. (1.1.2a) Bu yükleme algılama hatası nedeniyle oldu ve çoğu ele almalıdır her durumda eğer.
daha fazla aygıt üzerinde mor piksel düzelt.
gibi Galaxy SIII gibi aygıtlarda rastgele oyun kazasında önlemek için bellek kullanımını azaltın.
Geliştirilmiş Xperia Play algılama.

[video=youtube;9MkQmrK_Mnk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9MkQmrK_Mnk[/video]

Android 2.1 ve üstü

-vermiş olduğum bu adrese turbobit linklerini yapıştırın ve generate tuşuna basın çıkan linke tıklayıp maximum hızda turbobitten indirme yapın siz de çok şaşıracaksınız :) -

LİNKLER

APK

SD DATA (eklenecek)

GPU’lara göre linkler (eklenecek)
Adreno Tegra Mali PowerVR

KayraBey

KayraBey

Üye
Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt