Sonunda Bada 2.0 da Menude klasör yaratma ve masaüstüne kısayol koyma :D

Sponsorlu Bağlantılar

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda Bada 2.0 da Menude klasör yaratma ve masaüstüne kısayol koyma :D
Beyler sonunda isteklerimizi tek tek gerçekleştiriyor adamlar süper olacak bu 2.0 :D

:aha:

mvelten

mvelten

Üye
"potansiyel güncel sürümü bada kurulabilir 92 üçüncü parti programlarının kısıtlama kaldırır" ? :hmmm yanlış anlamadıysam süper :D

bberkan

bberkan

Üye
süper sabırsızlıkla bekiliyorum

a.b.d.

Üye
"potansiyel güncel sürümü bada kurulabilir 92 üçüncü parti programlarının kısıtlama kaldırır" ? :hmmm yanlış anlamadıysam süper :D

ben bu cümleden birşey anlamadım manası neymş bu cümlenin

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ruscadan ceviri oldugu icin anlasilmayan kelime ve cumleler olablr genel olarak haber anlasiliyor ama :)

rapman

rapman

Üye
kahkahalarla gülüyorum şuan :kop::d:
8 Yıl önce çıkan Nokia'larda bile varken bu özellik, sizin o müthiş Wave telefonunuzda ve Bada işletim sisteminizde yok muydu bu :kop::d:

albatras

albatras

Üye
8 Yıl önce çıkan Nokia'larda bile varken bu özellik, sizin o müthiş Wave telefonunuzda ve Bada işletim sisteminizde yok muydu bu :kop::d:

Senin nokıa da bir tek o özellik vardı başka bi şeyi olmadığı için şu an piyasada can çekişiyor:d:Forever Samsung:yuru

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi

hahahaha çok komk |-) 1 GHZ A8 cortex mi batıyo ???

viranufuk

viranufuk

Üye
yav hocam ne bu ya bu ülkede her şeyin bi fanatikliği var okadar fanatiklik iyi değil iyi tel iyi teldir sana göre nokia iyiydir bana göre wave iyi teldir artık bi şeyi savunurken takım tutar gibi savunuyoruz

didyou

Üye

Klasör oluşturma özelliği iPhone'a bile geçen sene geldi.O kadar fazla satan cihaz birde düşün.Ayrıca Wave'in o kadar sağlam özellikleri varki klasör olmasada olur.Ayrıca klasör özelliği Nokia'yı kurtarsaydı şu anda rezil bi durumda olmazdı çaresizlikten Microsoft'un kucağına düştü koskoca şirket.

• Beğen
Tepkiler: ares_53
rapman

rapman

Üye
Klasör oluşturma özelliği iPhone'a bile geçen sene geldi.O kadar fazla satan cihaz birde düşün.Ayrıca Wave'in o kadar sağlam özellikleri varki klasör olmasada olur.Ayrıca klasör özelliği Nokia'yı kurtarsaydı şu anda rezil bi durumda olmazdı çaresizlikten Microsoft'un kucağına düştü koskoca şirket.

İşbirliği yapmak kucağa düşmekse eğer; evet, Nokia Microsoft'un kucağına düştü :oke:

----------Eklendi @ 17:09:43 ---------- Yazıldı @ 17:06:30 ----------

Senin nokıa da bir tek o özellik vardı başka bi şeyi olmadığı için şu an piyasada can çekişiyor:d:Forever Samsung:yuru

Nokia'nın 5800'ı bile senin o elindeki cihazdan fazla sattı. Peki buna ne diyorsun ?

secretwhite

Üye
Tamam arkadasim sen daha iyi bilirsin once polemik yaratmaya uste cikmaya calisiyorsun sonra bir laf gorunce hemen konusuyorsun Nokia nin daha en az iki sene oncesinden symbian i birakmasi gerekmez miydi symbian zamaninin isletim sistemi gelistirmeye zamana uydurmaya calistilar basaramadilar kac senedir adlariyla satis yapiyorlar. ama dedigin gibinokia ile microsoft isbirligi yapti niye ikisi de bataktalar cikar yolu ariyorlar microsoft win mobile 7 ile istedigi xikisi yapamadi nokia ile anlasti. niye unku yine nokia adiyla satislarini arttirmaya calisiyor nokia ise imaj tazeleme pesinde. Ama diyorsan klasor yaratma sekiz senedir symbian da haklisin kendini simartabilirsin biraz daha symbian ve nokia senin icin hala teknolojide onculuk yapiyor

5800 Fazla satti elindeki telefondan buda dogru ama telwfon kac lira idi ilk ciktiginda sonra ne oldu. millet dokunmatik diye aldi telefonu resmen

a.b.d.

Üye
nokia yı savunan arkadaşa söylüyorum dünyadaki en büyük 2, mikriçip üreticisi samsung dur bütün nokia telefonlarda mutlaka bir yada birden fazla mikroçipi bulunur...

bu cümlemdeki manayı açıklıyım... bir teknolijiye sahip olabilmek için mahkum ve mecbur olduğu bir diğer teknoloji firmasından nasıl üstün olabilir??????????

hangi akıl ve hangi mantıkla...

----------Eklendi @ 17:49:51 ---------- Yazıldı @ 17:48:39 ----------

bu arada ben telefon teknisyeniyim sanırım bunu belirtmemde fayda var..

nidforspid

nidforspid

Üye
8 yıl önce çıkan nokiada mı var senin yalanını yiyim ben o özellik symbianda 8.1a vers ile çıktı, sen 10 senedir menüden program silemiyosun bunu biliyomuydun çok bilmiş arkadaşım

Emre-45

Emre-45

Üye
8 yıl önce çıkan nokiada mı var senin yalanını yiyim ben sanki biz symbian kullanmadık, benim 2006da çıkan n70 de bile yok özellik,bir tarafınızdan atarken destekli atın bari

N70 de klasör özelliği yok mu ? Yanlış mı okudum ? Sen N70 kullandığına emin misin ? Tabiiki de gülüyorum sana :ehe:ehe N70 diye başka bir tel vermişler sana sanırım :D

8 yıl önce çıkan nokiada mı var senin yalanını yiyim ben sanki biz symbian kullanmadık,sen 10 senedir menüden program silemiyosun bunu biliyomuydun çok bilmiş arkadaşım

Edit : Arkadaş hemen mesajını değiştirmiş :D :D
10 senedir derken ? Os 9.1 veya 9.3 ile geldi o özellik.

nidforspid

nidforspid

Üye
N70 de klasör özelliği yok mu ? Yanlış mı okudum ? Sen N70 kullandığına emin misin ? Tabiiki de gülüyorum sana :ehe:ehe N70 diye başka bir tel vermişler sana sanırım :D

birdaha bak

----------Eklendi @ 18:06:45 ---------- Yazıldı @ 18:04:42 ----------

Edit : Arkadaş hemen mesajını değiştirmiş :D :D
10 senedir derken ? Os 9.1 veya 9.3 ile geldi o özellik.

menuden symbianda program oyun silemezsiniz,hemen mesajı değiştirdim çünkü n70 uzun süredir kullanmıyorum unuttum

didyou

Üye
İşbirliği yapmak kucağa düşmekse eğer; evet, Nokia Microsoft'un kucağına düştü :oke:

----------Eklendi @ 17:09:43 ---------- Yazıldı @ 17:06:30 ----------

Nokia'nın 5800'ı bile senin o elindeki cihazdan fazla sattı. Peki buna ne diyorsun ?

İş birliğimi? Madem adam gibi işbirliği yapacaklardı gidip Android kullansalardı ya.Nokia artık zor günler geçiriyor arkadaşım ve akıllı politikalar izlemesse durumu hiçte iyi değil.Android kullansın diye abartmicam ama gidip Meego'yu bıraktılar ona hiç anlam veremiyorum.İnternette az araştırma yap çoğu kullanıcı artık hantal Symbian'ı kullanmak istemiyor.Ayrıca 5800'ın çok satması onun iyi bi cihaz olduğu anlamına gelmez.5800 alanların çoğuda zaten bişey bilmeyerek alıyor.İşlemcisinden,raminden,ekranından habersizler.

ssercan

Üye
Bazı arkadaşlar çok dengesiz konuşuyor. Yok 5800 çok satmışmış.Fiyatı 1 milyardan 450 lerde dolaşan ve yaklaşık 3-4 senedir piyasada olan telefondan bahsediyoruz.Wave ne kadar süre piyasada kaldı ve kaç milyon sattı haberin var mı ?

Ayrıca symbianda menüden program ve oyun kaldırma yok diyen arkadaş 5800 kullandım kaldıracağın uygulama veya oyunun üstüne gelip seçenekler dediğinde kaldır seçeneğini görürsün tıkladığında kaldırır.

Ya telefon hakkınızda bilginiz yok boş boş konusuyorsunuz ya da kullandığınız telefonların özelliklerini tam bilmiyorsunuz.
İyice öğrenip burda yazın.Milleti kandırmayın.

ares_53

ares_53

Üye
başladı gene samsung-nokia tartışmaları :) rapman gibiler saolsun samsungu çekemedikleri için çamur atmaya devam edin kardeşler ;)

nidforspid

nidforspid

Üye
symbiancı arkdaşlar hiç kendinizi kandırmayın bir gün hepiniz symbiandan vazgeçeceksiniz,bırakın bu fan ayaklarını ben çok nokiafanı gördüm 5 ay önce ben tartışıp şimdi nokiaya ateş püsküren onun için ne deseniz boş

Üst Alt