sonunda aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

minoo

minoo

Üye
Blackberry candır

greenmile

greenmile

Üye
bbnin havası yeter hayatta iphone alma gibi bir hayalim olmadı,almam da yalnız bb alınca mutlaka bis paketi de almalısınız bissiz bb çöldeki kutup ayısından farksızdır

maxirabit

maxirabit

Üye
Hemen gidip bir adet almak lazım:gul:
Yalnız bis paketi alınmadan,normal internet paketi kullanmak falan varmış ama karışık bir konu,çözülmesi zor gibi:)
App world yüklü olarak gelmeyen sonradan kendinizin kurması gerekmekte olan tek telefonla karşılaştım diye bilirim,store'u kendiniz yüklüyorsunuz yoksa olduğundan bile haberiniz olmuyor:d:
Bir de konu çok dağıldı gibi:utan

minoo

minoo

Üye
Evet appworld yok. Bis olmadan normal internet paketi bi işe yaramıyor ki. Bbm, face, twitter hiç biri çalışmıyor bis olmadan.
O yüzden tadı yok :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Onunla iligili bir iki video buldum;

Tabi işte çalışma aşaması olmuyor gibi:)

greenmile

greenmile

Üye
Hemen gidip bir adet almak lazım:gul:
Yalnız bis paketi alınmadan,normal internet paketi kullanmak falan varmış ama karışık bir konu,çözülmesi zor gibi:)
App world yüklü olarak gelmeyen sonradan kendinizin kurması gerekmekte olan tek telefonla karşılaştım diye bilirim,store'u kendiniz yüklüyorsunuz yoksa olduğundan bile haberiniz olmuyor:d:
Bir de konu çok dağıldı gibi:utan

turkcell 16,90 1 gb bis paketi net paketinden daha avantajlı bence evet özellikler rim patentli uygulamalarda bis şart app worldü de kura ver bir zahmet :ehe

sadece wifiyle çalışıyor bide o da allaha emanet :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye

turkcell 16,90 1 gb bis paketi net paketinden daha avantajlı bence evet özellikler rim patentli uygulamalarda bis şart app worldü de kura ver bir zahmet :ehe

sadece wifiyle çalışıyor bide o da allaha emanet :ehe
Bir yandan 3tl'ye sınırsız Turkcell'den internetin tadına varmak varken 16,90 Turkcelle vermek,bilmiyorum içime otururdu,başımdan soğuk sular dökülürdü:gul:

• Beğen
Tepkiler: greenmile
greenmile

greenmile

Üye

Bir yandan 3tl'ye sınırsız Turkcell'den internetin tadına varmak varken 16,90 Turkcelle vermek,bilmiyorum içime otururdu,başımdan soğuk sular dökülürdü:gul:

her güzelin biraz nazı olur dostum o kadarına katlanacaksın :ehe

• Beğen
Tepkiler: maxirabit

pelın_

Konu Sahibi
Bırı akdenız unımı dedı hepsını okudum bak dalga gecmeyın uzuluyorum bıs alamadım hala bu da delı edıyoı benı ua of

greenmile

greenmile

Üye
bisi almak zor değil bir smse bakar :ehe

minoo

minoo

Üye
Bir smse değil 9 TL'ye bakar :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Xperia S alsaydın keşke pelin ...

minoo

minoo

Üye
Heh başladı yine. Ali hangi telefonu kullanıyorsa o telefon 1 numaradır arkadaşlar :D
Iphone falan xperia'nın yanında tırt yani :ehe Öyleymiş :ehe

greenmile

greenmile

Üye
Bir smse değil 9 TL'ye bakar :ehe

turkcellde 2 paket yok mu biri 6,90 100mblik 1gblık 16,90 :ehe 9 tllik bir paket hatırlamıyorum:D

sony mi sonynin s'sini almam cep telefonunda bb iyidir.Ama 8520nin kamerası falan kötü 8900 vardı bir aralar onda 3,2 flaşlı kamera var gerçi piyasada sıfırı yok keşke onu alsaydı:ehe

esokmen

esokmen

Üye
Hadi bakalım hayırlı olsun

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
kesinlikle öyle pınar . :D
Xperia s yanında iphone çok vasat kalıyo . incelersen görürsün . :ehe

2 kişi den birinde iphone var . çok iyi telefon demi .? :D

şu an en iyi cihaz kesinlikle samsung s3 , htc one x ve xperia s ...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

kesinlikle öyle pınar . :D
Xperia s yanında iphone çok vasat kalıyo . incelersen görürsün . :ehe

2 kişi den birinde iphone var . çok iyi telefon demi .? :D

şu an en iyi cihaz kesinlikle samsung s3 , htc one x ve xperia s ...
Şekil A'da daha önce iPhone kullanmamış ama karşılaştırma yapabilmeye cesareti olan üyeyi görmektesiniz. İbret alın

• Beğen
Tepkiler: minoo
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İşyerinde çalışan 2 kişiden birinde iphone var Mert . Kıyaslama yapmasam konuşmam . :)
Hatta şu an diğer elimde de iphone 4s var :ehe
Artı ben eminönünde çalışıyorum ve tanıdığım yüzlerce telefoncu var . hepsine de sordum yani . :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sormak başka kullanmak başka :D Kasmaz, bozulmaz, her an güncel, en iyi uygulamalar vs. sadece siri bile can sıkıntısına birebir. Türkçe bilmiyor ama İngilizce anlaşıyoruz :D
bizim durumda symbianda ban yiyen üyelere dönmesinde :D

• Beğen
Tepkiler: minoo
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt