Son Yarış Macaristan'ın En İyi GP'si Oldu..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Hükümet sözcüsü, David Daroczi bu yıl yapılan yarışın Macaristan'ın 22 yıllık tarihinde en fazla katılımlı yarış olduğunu söylüyor.1986'da piste 200.000 seyirci gelmişti. O zamandan bu yana Budapeşte'de izleyici sayısı hep fazla olmuştu. Çünkü Finlandiyalı taraftarların da katılımı sağlanıyordu. Ancak en fazla katılım Polonyalı taraftarların da gelmesiyle 2008 yılında yaşandı.

Daroczi, 2008'deki izleyici sayısının geçen yıla oranla %10-15 arttığını söylemişti.
Macaristan Grand Prix'si Ecclestone'un imzaladığı yeni sözleşme ile 2016 yılına kadar devam edecek.

Söylentilere göre anlaşmanın bedeli yıllık 17.25 milyon dolar. Daroczi yarışın en azından 16 milyon dolar gelir getirdiğini söylüyor.

--------------- Ekleme ---------------

şüphesiz öyle oldu...hem maddi anlamda hem de yarış zevki açısından en iyi macaristan grand prix'i oldu diyebiliriz..
 
  • Beğen
Tepkiler: adembalta

Benzer Konular

India
Cevap
0
Görüntüleme
845
India
esokmen
Cevap
1
Görüntüleme
746
esokmen
Fatih[Sag0]HiphoP
Cevap
1
Görüntüleme
551
Aziz™
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt