Son dakika ... Metris'teki tutuklulara tahliye yolu gözüktü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Futbolda 'şike soruşturması' kapsamında Metris cezaevinde bulunan Tayfur Havutçu, Serdal Adalı, İskender Alın , Korcan Çelikay ve Ahmet Ateş'in avukatları tahliye dilekçesi verdi.

Şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevinde tutuklu bulunan bazı isimler için tahliye dilekçesi verildi.
Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı, Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, kulüp güvenlik müdürü Ahmet Ateş, İstanbul Büyükşehir Belediye futbolcusu İskender Alın ve eski Sivasspor Kalecisi Korcan Çelikay'ın avukatları Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi’ne giderek tahliye için başvurdu.
3 Temmuz'da başlayan Futbolda 'şike soruşturması' kapsamında tutuklanarak, Metris Cezaevine gönderilen isimler için tahliye umudu belirdi. TBMM Genel Kurulu'nda, sporda şike cezalarını azaltan kanun teklifinin kabul edilmesi ile tutuklu spor adamları da tahliye için dilekçelerini bugün vermeye başladı.
Yeni maddeyle; 5 yıldan 12 yıla kadar hapis yerine, ''1 yıldan 3 yıla'' kadar hapis cezası verileceği kararlaştırılmıştı. Savcılığın gün içinde tahliye taleplerine yanıt vermesi bekleniyor.
 
guero38

guero38

Üye
Dışarda Yargılanmayan ama bu suyun üstünden gemi yürüten o kadar insan varken bu insanların 6 aydır içerde olmaları beni üzüyo.
 
greenmile

greenmile

Üye
az kaldı çok az
 
  • Beğen
Tepkiler: guero38
guero38

guero38

Üye
İnş Kardeşim.
 
  • Beğen
Tepkiler: greenmile
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt