Son Dakika Emmanuel Emenike Fenerbahçe' de

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Son Dakika Emmanuel Emenike Fenerbahçe' de
Bir bomba transfer de Fenerbahçe'den

Galatasaray'ın Selçuk İnan transferinden sonra Fenerbahçe'den de bir transfer geldi...

Galatasaray'ın Selçuk İnan transferinden sonra Fenerbahçe'den de bir transfer geldi. Sezonun en flaş isimlerinden, transferin gözdesi Emmanuel Emenike Fenerbahçe'ye transfer oldu.
Geçtiğimiz sezon Karabükspor'da forma giyen Nijeryalı futbolcunun 9 milyon Euro'ya transfer olduğu belirtildi. Fenerbahçe Eskişehirspor'dan Sezer Öztürk ile de büyük ölçüde anlaşma sağlamıştı.
24 yaşındaki futbolcu aynı zamanda Nijerya Milli Takımı'nda da forma giyiyor. Karabükspor Kulübü sezon boyunca Emenike için 10 milyon Euro bonservis bedeli istediklerini açıklıyordu.

Atakan

Atakan

Üye
9 milyon ? 3-5 daha koyup Adebayor'u falan alsaydınız ..

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Belliydi zaten Fener e gelecegi, ben en cok Selcuk a uzuldum, gs de hayatini batircak. Fener isteseydi alirdi ama.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Emenike , süratli , güçlü , son vuruşları iyi , başarıya aç bir oyuncu . Tam aradığımız santrafor tipi .
Fakat 9 Milyon Euro çok fazla bir rakam . İnşallah bu verilen paranın hakkını saha da verir. Ben vereceğine de inanıyorum .

Hayırlı olsun Fenerbahçemize . :oke:

arslansem

arslansem

Üye
Galatasaray alsaydı kazık yemişti bu adam o kadar eder miydi derdin Ali :ehe
Yazık valla o kadar paraya.Semih gibi bi forvetin var Emenike'ye bu kadar para veriyorsun.Bu kafayla Avrupa'da başarısızlık devam eder,Türkiye'yle yetinmeye devam edilir.İşi bilen yöneticiler olsaydı zaten bu maddi imkanlarla neler yapmıştı neler..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Kulübümüz, Karabükspor forması giyen Emmanuel Emenike’yi 4 yıllığına renklerine bağladı.

Nijerya Milli Takımı’nın formasını da giyen futbolcumuz, yarın sabah itibariyle Nijerya Milli Takım kampına katılacaktır.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Galatasaray alsaydı kazık yemişti bu adam o kadar eder miydi derdin Ali :ehe
Yazık valla o kadar paraya.Semih gibi bi forvetin var Emenike'ye bu kadar para veriyorsun.Bu kafayla Avrupa'da başarısızlık devam eder,Türkiye'yle yetinmeye devam edilir.İşi bilen yöneticiler olsaydı zaten bu maddi imkanlarla neler yapmıştı neler..

Ben yine mesajımda belirtmişim Semih , 9 Milyon Euro etmez diyorum . Semih , Fenerbahçeyi Avrupa da taşıyacak bir oyuncu değil . Emenike ile Semih in kıyaslamam ben ...
Semih yıllardır kendini bir türlü geliştiremedi . Bence Fenerbahçe de misyonunu tamamladı ...

Fenerbahçe yi izlemeye devam et SEMİH ... :)

EĞER SELÇUK 15 MİLYON EURO EDİYORSA , EMENİKE 30 ETMESİ GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM ...:)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Belliydi zaten Fener e gelecegi, ben en cok Selcuk a uzuldum, gs de hayatini batircak. Fener isteseydi alirdi ama.
bu ne demek arkadaşım asıl fener hayatını batıracak adam avrupa kalitesinde bi kulube geldi sizin daha türkiye dışında bi kupanız başarınız yok gelmiş konuşuyosun haha fener istese alırmış en güzel örnek elmander çok istediniz alamadınız buna ne diyeceksin :hmmm

emenike ondan oynamadı karabükspor fenerbahçe maçında oynayıp gol atsaydı fener şampıyon olmasaydı emenikeyi almazlardı :angry::evet:

technoshark

technoshark

Üye
takımımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah !

ssercan

Üye
Güldüm yahu.Fener istese alırmıştı.Fener ve Beşiktaş da zaten teklifde bulundular ama Selçuk Galatasaray'ı tercih etti.Ayrıca Fenerbahçe yandaşı NTVSPOR'un akşam verdiği haberde ilk yıl 6 sonraki yıllar 3 dediği habere kanıp emenike kazığına biraz içi rahatlayan Fenerli arkadaşlar:Selçuk her yıl 2 milyon euro + maç başı 15 bin euro alacak.
Ve Ali Selçuk ile Emenike'yi nasıl karşılaştırıyorsun ki sen biri orta saha biri forvet çok alakasız ve saçma olmuş.
Fenerbahçenin bu zaman kadar ki forvet transfer stratejisi:
Kezman:7 milyon euro
Guiza:16 milyon euro
Gökhan Ünal:3.5 + Burak yılmaz
Ve Emenike:9 Milyon Euro

Herşey ortada :oke:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
technoblue

technoblue

Üye
çok para verdik sanki. inşallah verilen paranın hakkını verir. nijeryalılardan yana yüzümüz kara çıkmadı hiç bu da öyle olur inşallah.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bende biliyorum biri orta saha , biri forvet . İyi bir futbol izleyicisiyim , o yüzden rahat ol yani Sercan arkadaşım .
Sercan arkadaşım , bu arada karşılaştırdığımı kim söylüyor , yanlış algılamışsın mesajı ... Fiyat konusunda eleştimi belirttim ben ... Emenike ye fazla diyorsanız , Selçuk un da ondan aşağı kalır yanı yok . Yorumlarımızı objektif yapalım lütfen ... :oke:

Artı belirttiğin oyuncalara fazla para vermiş olabiliriz , o zaman ın en iyi forvet oyuncularıydı biriydi bunlar , aşı tutmamış olabilir ama , o futbolcular bizlere şampiyonluklar kazandırdı . Bunu da belirtmeliydin . :)

ssercan

Üye
Allah aşkına Ali kardeşim biri Türkiye'nin En İyi Orta Saha oyuncularından(İki Yönlü Oynayabilen) diğeri ise daha büyük takımda ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu.Ve Selçuk öyle abartılı bir ücret almıyor aldığı ücret 2milyon normal yani.
Ve Guiza,Kezman,Gökhan vs ne yaptıda Fener'e şampiyonluklar kazandırdı ?

arslansem

arslansem

Üye
Selçuk bedavaya geldi Ali haberin yok mu :D o 5 yılda hesaplanan parayı geçin.Yılda alacağı para önemli.5 yılda kim öle kim kala :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Emenike Selçuktan , yıllık daha az alacak bunu belirtelim . :)

Ben Emenike nin Fenerbahçe de çok başarılı olacağını düşünüyorum . Alex varken , gol kralı dahi olabilir .:oke:

arslansem

arslansem

Üye
O kadar da olsun Ali.Emenike dün ki çocuk :ehe

----------Eklendi @ 09:55:21 ---------- Yazıldı @ 09:45:53 ----------

Neyse hayırlı olsun diyelim artık ama yönetim hata yapıyor yine.Şampiyonlar Ligi parası Emenikeye yatırılır mı :)

ssercan

Üye
Ya Emenike kim ki zaten Selçukla aynı parayı alacak.Daha dün ortaya çıkmış büyük takımda ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu zaten eğer birde Emenike yıllık 2 milyon civarı maaş verseydi Fener yönetiminden daha bir yönetim olmazdı.

haltie

haltie

Üye
Bu yılın selçuktan sonra en iyi ikinci transferi bence.Emenikeyi anlatmaya gerek yok ama 9 milyonda çok fazla.mehmet topuz, guiza, emenike üçüne verilen parayla yeni bir takım kurulur.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arkadaşlar ona bakarsanız , Galatasaray da bedava oyuncuları toplayıp toplayıp getiriyor . O aldıkları oyuncular da bir işe yaramadan gidiyorlar . İşte Galatasaray ın son hali orta da , içler acısı ... Bu sene de ne olacakları belli değil üstelik ...
Emenike ye fazla para verilmiş olabilir ama , daha dünkü çocuk bilmem ne hoş olmuyor . Adamın Türkiye de neler yaptığını gördünüz . Ezmediği defans oyuncusu kalmadı ...

Türkiyenin en iyi stoperleri , Lugano ve Yobo yu hal ettiyse bırakın bu adamın oyunculuğunu tartışmayın . Sadece bekleyip görelim diyebiliriz . :oke:

FENERBAHÇE YÖNETİMİ , gerçekten çok iyi işler çıkartıyor , Emenike çok yerinde bir transfer . :oke:

haltie

haltie

Üye
Kalite olarak tartışmaya gerek yok bence de hayırlısı olsun başarılı bir transferdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...