SON DAKİKA ... Beşiktaş kupayı iade etti ...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
SON DAKİKA ... Beşiktaş kupayı iade etti ...!

Beşiktaş, şike soruşturması tamamlanana kadar Türkiye Kupası'nı Türkiye Futbol Federasyonu'na iade etme kararı aldı. Bu karar doğrultusunda 14.30'da TFF Başkanı M.Ali Aydınlar'ı ziyaret eden siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören kupayı iade etti.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
iyi olmus yakısanı yapmıs ortaya cıkınca nasılsa alırız yne .d

samety500

samety500

Üye
çokk yazık olduu :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
keske herkes yapabılse sorusturma boyunca ıade etse:ehe
ıcımız rahat nasılsa yne alcaz onun ıcın rahatz bukadar:d:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bu hareket , kesinlikle reklam kokuyor ... Tribüne oynamakdan başka birşey değildir ...:)
Açık ve net yani ...

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
baska takımlarla karıstırmayalım besıktasımı
reklamla işi olmaz :D
Bu hareket , kesinlikle reklam kokuyor ... Tribüne oynamakdan başka birşey değildir ...:)
Açık ve net yani ...

• Beğen
Tepkiler: bu_rakrak ve fireman87
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler ...
Bence çok anlamsızca . Şu durum da bari reklama ihtiyaç duymamaları lazım ...

Madem suçsuzsun , sonuna kadar haklarını savun , açıklamalarını yap ... Bu şekilde tribüne oynamanın bir mantığı yok ...

NOT : Aklanana kadar o zaman Avrupa maçlarına da çıkmayın hadi ... Buyrun yapabiliyorsanız bunu yapın ... Geçin bu reklam kokan hareketleri ...:)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
o da senın görusun tabi :)
bu da benım
ne de olsa tanıyorum :)

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Madem öyle avrupaya İstanbul bb gitsin :islik

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Muhakkak Tubacım ...:)

Bence , şirin görünmeye çalışmaktan başka bir şey değil. Federasyon ve kamuoyu bu kadar da saf değil diye düşünüyorum ...:)

Bir de , uefa'ya katılmadığınızıda açıklarsanız , kupa iade konusundaki samimiyetiniz belli olur :)

Ben de diyorum ki ; Mesele kupayı iade etmek değil, mesele bank asya'ya gitmeyide istemektir yeğen.:ehe

pelın_

cok ıyı olmus bıze yakısanda bu

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
kusura bakma ama bank asyaya fener gtmyosa bız nye gıdelım
önce hakedenlerı temızlemelerı gerek :ehe:ehe
Muhakkak Tubacım ...:)

Bence , şirin görünmeye çalışmaktan başka bir şey değil. Federasyon ve kamuoyu bu kadar da saf değil diye düşünüyorum ...:)

Bir de , uefa'ya katılmadığınızıda açıklarsanız , kupa iade konusundaki samimiyetiniz belli olur :)

Ben de diyorum ki ; Mesele kupayı iade etmek değil, mesele bank asya'ya gitmeyide istemektir yeğen.:ehe

onur_Q7

onur_Q7

Üye
Demirören resmen şunu ifade etmş;Fenerin 29 senedir yapamadığını biz hem yapar hem de geri iade ederz diyor açık açık :D :D

• Beğen
Tepkiler: fireman87 ve Tuba.Erva
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Madem iade ediyorsunuz , Kayseri erciyes ile oynadığınız final maçında aldığınız kupayıda iade edinde dürüstlüğünüzü o zaman görelim ...:) O maçta neler olduğunu tüm Türkiye çok iyi biliyor ...

Geçin bu reklam kokan hareketleri ... Gerçekten hiç yakışmıyor koskoca Beşiktaş klubüne ... :oke:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
reklam kokan hareketler bunlar mayk :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bence herkes kendı takımına baksın önce :)
okadar olayı fener nasıl kapadı küme dusmesı gerekrken dusmedı görduk
sımdı bı kupayı nazıkce sorusturma süresınce iade etme nezaketımız mi gündem oldu :)
Madem iade ediyorsunuz , Kayseri erciyes ile oynadığınız final maçında aldığınız kupayıda iade edinde dürüstlüğünüzü o zaman görelim ...:) O maçta neler olduğunu tüm Türkiye çok iyi biliyor ...

Geçin bu reklam kokan hareketleri ... Gerçekten hiç yakışmıyor koskoca Beşiktaş klubüne ... :oke:

technoshark

technoshark

Üye
Biz delikanlıyız bak geri veriyoruz mu diyorlar :) yazık ya... aklanamıyacaklar :D yakayı ele vericekler :D

pelın_

sızde yakısanı yapın o halde bız ortada belge resım yokkenn bunu yapa bılıyosak ,sıze dusen gorev cok daha farklıydı bunu becerebılmekte bı erdemdır alıcım

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kupa tamamda alınan para nerde , onu da iade edin hadi bakalım ...
Madem bir jest yapmışlar ya ...
:ehe

• Beğen
Tepkiler: technoshark
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt