Son dakika ... Aziz Yıldırım tahliye oldu! Metris den ayrıldı ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Söyleyen adama bak FATİH ALTAYLI ...:ehe:ehe:ehe
Harbiden çok güldüm ...:D

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Kimin söylediği değil ne söylendiği önemlidir bence :ehe:

greenmile

greenmile

Üye
Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe haricindekilere antipatik gelmesi gayet doğaldır.Çünkü adam herkese gider yapıyor.Eğilmiyor,bükülmüyor sağı solu ayrı oynamıyor.

Fatih Altaylı denilen adamın gazetesinin fbnin tesislerine girme yetkileri zamanında alınmıştı zaten o yüzden iyi bir şey demesi beklenmemeli,en azından bende beklemiyorum.Hele bir galatasaraylıdan iyi bir şey beklemek çölde su bulmakla eş değerdir.Biz Fenerbahçeliler kendi içimizde kenetlenmişiz,başkanımıza sahip çıkmışız.Bjklinin yada gslinin söylemiyle mi hareket edeceğiz yani.

Fenerbahçe geleneği farklıdır.Türkiye'ye bütünleşme nasıl olur gösterilmiştir.Olayın şike olayı ayrı.Şike her yerde yapılıyor.Ama yakalanmadığın sürece kendilerini temiz sananlar sadece kendilerini kandırıyor.O yüzden kimseyi kandırmaya gerek yok.Kim ben hiç şike yapmadım diyorsa yalanın en kralını söylüyor.Ha yakalanmadığımız için temiziz diyorsanız.Anca egolarınızı tatmin edersiniz.

Bazıları da kişiler geçici kulüpler kalıcıdır demiş buna kesinlikle katılmıyorum.Mesela Atatürk ve Türkiye ayrılamaz bir bütündür.Aynı şey Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım için de geçerlidir.Aziz Yıldırım'ın yaptıklarını,Türk futboluna kazandırdıkları ortadadır.Bugün Fenerbahçe neredeyse bacısı olmayan bir fabrika gibidir.Zaten Fb'li olmayanlar Aziz Yıldırım düşmanlığının altında da temelde bu sebep yatar.Benim ezeli rakibimin başkanının kulübüne kazandırdıkları ortadayken kendi başkanımdan o yiğit duruşu göremezsem tabiki de sevmem yani

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi

sen öyle diyosunda sonuçta sölediği şey uydurma değil :ehe :ehe :ehe

Sen hakimin söylediği gibi o saçma sapan 3 maçta Aziz Yıldırım'ın şike yaptığına inanıyor musun ?
Ben Fenerbahçe nin o sezon bütün maçlarını pür dikkat 90 dakika izledim . Şikeye tabi en ufak bir olay ve durum yoktu . Zaten maçlarımızı ite kaka zorla aldık adı geçen maçlar da ... EL insaf ...

'Sefer

'Sefer

Üye
dediğim dediklerle yürümüyor bu işler fenerbahçeliler, mahkeme şikeyi tescilledi mi tescilledi daha fazla çırpınmanın manası yok boşuna yoruyorsunuz kendinizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...