Son dakika ... Aziz Yıldırım tahliye oldu! Metris den ayrıldı ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Son dakika ... Aziz Yıldırım tahliye oldu! Metris den ayrıldı ...
[h=1]Aziz Yıldırım tahliye oldu![/h]

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Metris Cezaevi'nden tahliye edildi.

Yıldırım'ın çıkış anında çok sayıda taraftar, Fenerbahçe başkanı lehine uzun süre tezahürat yaptı. Yıldırım da taraftarları selamladı. Taraftarlar karşılama sırasında meşaleler yaktı.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
diyecek bi şey bulamıyorum :hmmm

haltie

haltie

Üye
Demek ki şike varmış, birde adamı omuzlarda taşıdılar.beraat etmedi iki suçu sabit bu nedir arkadaş ayıp sadece ayıp, adam göz göre göre emek hırsızlığı zorbalık yapmış o adamı omuzlarda taşıyanlar gaza gelmis ama çok fenerli var mantıklı düşünen utanan ilerleyen dönemde başkanlık yapamayacak, umarım körü körüne savunan yapmamış diyenler biraz utanir.herşey ortada

greenmile

greenmile

Üye
Aziz Başkanın suçsuz olduğunu herkes biliyor.Olurda birgün mahkemelerle işim düşerse beni Demokratik Kongo Cumhuriyeti mahkemeleri yargılasın,inanayım.

Delil denen şeyler neler bir bakmak lazım.Telefon görüşmeleri mi? Benimde telefonumu dinleseniz,her yere bağlarsanız.Kanun olmadan yapıldığı iddiaa edilen şeyleri siz belli bir suça monte etmeye çalışırsanız ben art niyet ararım kimse kusura bakmasın.Ortada doğru düzgün delil yok,bi çanta buluyorlar içinde ne var bilen yok ama polis para var diyor.Suç üstü yap madem kimsenin gıkı çıkmasın.

Soruşturmayı başlatan hakim yargılamayı yaparsa sonuç çokta farklı olmazdı zaten.Acaba yargıtay daki davaya da bu hakimler mi bakacak inanın çok merak ediyorum.:D

Her neyse lafın kısası insanın karar verdiği herşeyde şüpheye yer vardır.;)

Ayrıca Bjklilerde şikeden ceza aldı.Şu kadar söyliyeyim ki İBb bjk kupa maçında ibrahim akın şike yapmış diyenle sabaha kadar tartışırım.Yukardan vahiy gelse ona bile inanmam o derece.Bazı şeyler akılla mantıkla ilişkilendirilmeli.

Bana burda konu fenerbahçe olduğunda doğru ya da yanlışı ayırt etmiyorsun diyenler de oldu.Hepsine saygı duyarım ama inandığım şeyin aksini hiçbir zaman söylemem.İnsanları,kurumları sevmeye bilirim hatta nefrette duyabilirim.Bunun bariz örneği Beşiktaştır.Bu ülkede Fenerbahçe hariç tüm takımlardan nefret ederim ancak göz var nizam var daha da önemlisi vicdan var.İbb Bjk maçını son dakikasına kadar izledim çok isterdim şike olmasını ama yok abi yok.Ben şimdi bjkden nefret ediyorum diye nasıl derim şike yapmış bunlar.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geçmiş olsun...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Büyüksün Aziz BAŞKAN ...
Sonuna kadar ARKANDAYIZ ...

Verilen karar da şüphelidir . Verieln kararlar da kesinlikle yargıtaydan dönecektir ...
Büyük Fenerbahçe camiasına ve taraftarına HAYIRLI OLSUN ... ;)

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Demek ki şike varmış, birde adamı omuzlarda taşıdılar.beraat etmedi iki suçu sabit bu nedir arkadaş ayıp sadece ayıp, adam göz göre göre emek hırsızlığı zorbalık yapmış o adamı omuzlarda taşıyanlar gaza gelmis ama çok fenerli var mantıklı düşünen utanan ilerleyen dönemde başkanlık yapamayacak, umarım körü körüne savunan yapmamış diyenler biraz utanir.herşey ortada
+1 kesinlikle katılıyorum :oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Tayfur Havutcu ve Serdar Adalı ya verilen cezalar da yanlış ...
İBB - Beşiktaş maçı bile şikeli maçlar arasına konmuş . Şaka gibi ...

Emin olun bu verilen kararların çoğunluğu yargıtaydan dönecektir . Çünkü verilen cezalar ciddi anlam da komedi ...

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye

Emin olun bu verilen kararların çoğunluğu yargıtaydan dönecektir . Çünkü verilen cezalar ciddi anlam da komedi ...
size göre nasıl olduğunu önemsemez yargı.önemsese bugünde beraat kararı çıkardı.neyse siz ne diyosanız öyle olsun yargıtayın kararınıda bekleyelim bakalım

greenmile

greenmile

Üye

Abi hiçbir hakim kendiği verdiği ilk kararı kolay kolay aksi yönde vermez kendimden biliyorum.Çünkü kendilerine yediremezler.Bu hakim soruşturmayı başlatan hakim,sonrasında ya kusura bakmayın yanlış başlatmışım mı diyecekti? Zaten yanlış orada başlıyor.Koskoca ülkede başka hakim mi yokta.Aynı hakim yargılamayı yapıyor.Yargıtay çok kararı bozmuştur,bunu da bozacaktır.Bozmadı mı? Sorun değil.Başkanı hiçbir şeye satmayız.Çünkü kitabımızda adam satmak diye bir tabir yoktur.Onu lügatında onlara söyleyin;)

haltie

haltie

Üye
Ya mahkeme karar vermiş hala yok diyorsunuz mahkemelere güvenmiyorsanız neye güveneceksiniz ve bahsettiğimiz adam aziz yıldırım sütten çıkma ak kaşık yaptınız adamı, adam satmcam derken takımınızı sattiniz çocuklarınız bile konuşacak bunu fenerbahçe şike yaptı diye siz neden bahsediyorsunuz , ben besiktasli olarak serdar adalı ve tayfuru kınıyorum kapıdan girmesinler takımı kirletmeye kimsenin hakki yok kimse ne beşiktaştan nede fenerden büyük

haltie

haltie

Üye
Birde taraftar tehlikenin farkındamısınız tarzı tehditvari bir yaklaşım sergiliyor hiç bir şey yapamaz artık yemez yani o, zaten taraftar profili burda ortaya çıkıyor aziz yıldırım tetikçisi olmuş hepsi tapmayın bu adama bu kadar bu adam suçlu fenerbahçeyi kirletti az gururu varsa istifa eder zaten başkanlık yapamayacak ama en azından ben gittim der

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Birde taraftar tehlikenin farkındamısınız tarzı tehditvari bir yaklaşım sergiliyor hiç bir şey yapamaz artık yemez yani o, zaten taraftar profili burda ortaya çıkıyor aziz yıldırım tetikçisi olmuş hepsi tapmayın bu adama bu kadar bu adam suçlu fenerbahçeyi kirletti az gururu varsa istifa eder zaten başkanlık yapamayacak ama en azından ben gittim der

Mahkemenin verdiği karar nihai değildir Halit ... Bunun daha yargıtayı var ... Öncelikle bunu bilmelisin ...

Sen mahkemenin şike diye adlandığı maçlar da şike olduğuna inanıyorsan kafan da Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe düşmanlığının olduğunun bir göstergesidir bu ...

Başkanlık yapamayacak derken neye dayanarak söylüyorsun Halit ..! Yargıtay dan bir karar çıkana kadar Aziz Yıldırım Fenerbahçe nin başkanıdır ... ;)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hiçbir zaman kurumlarla şahısları birbiriyle özdeşleştirmeyin kişinin işledığı veya işlemiş olduğu iddiaları kurumu bağlamaz bugün azız yıldırım'dır yarın bir başkası ayrıca iç tüzüğü okursanız başkanlık yapıp yapamayacağını öğrenirsiniz.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ya mahkeme karar vermiş hala yok diyorsunuz mahkemelere güvenmiyorsanız neye güveneceksiniz ve bahsettiğimiz adam aziz yıldırım sütten çıkma ak kaşık yaptınız adamı, adam satmcam derken takımınızı sattiniz çocuklarınız bile konuşacak bunu fenerbahçe şike yaptı diye siz neden bahsediyorsunuz , ben besiktasli olarak serdar adalı ve tayfuru kınıyorum kapıdan girmesinler takımı kirletmeye kimsenin hakki yok kimse ne beşiktaştan nede fenerden büyük
O güvenilir dediğiniz mahkemeleri N.Ç. Davasında da gördük!

haltie

haltie

Üye
Önce yok dediniz, sonra aksi iddia edilene kadar herkes masumdur dediniz, mahkeme karar versin aksi çıkacak dediniz, şimdide mahkeme hata yapıyor diyorsunuz hadi ya...Alla alla basitmi bu kadar, kusura bakmayin aziz yıldırım gibi bir adamı temize çıkarmak için kocaman türk yargısını kotulemeyin,Ali sende hala o olcak bu olcak diyorsun arkadaş nihai karar ya bundan sonra kötüsü olur iyisi olmaz.

Şunu deseniz eyvallah, kardeşim bu adam şike yaptı çete kurdu fenerbahçeyi bir yerlere getirmeye çalıştı tamam, hala aksini iddia ediyorsunuz, kusura bakmayın mahkeme var savcı var deliller var ortada karar var ve en ucuz haliyle yırttı buna dua edin.

Birde başkanlık yapamayacağını bütün haber kanalları ve avukatlar diyor dava kapanınca ama diyorsanki ben yasaları tüzükleri yaladım yuttum ayakta alkışlarım arkadaşım:D

Ali ben fenerbahçe düşmanı değilim, hatta çok kez dedim ki kimse fenerden büyük değil kişiler gider kulupler kalır, keşke sizde bunu deseniz diyebilseniz.ama su doğru aziz yıldırım düşmanıyım nedeni futbolu sporu kirleten bir insan hislerimde yanılmadım şaşırmadım koca kulübü lekeledi hala omuzlarda taşınıyor adam satın almis herkesi haberiniz yok....

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Yargıtay kararından sonra konuşursun halit . Aziz yıldırım düşmanlıgını 3 temmuzdan itibaren her mesajında belli ettin . Bu konu hakkında da olumlu şeyler söylemeni de kimse beklemiyor ne yazik ki . :) Halen nihai karar diyorsun yahu . Yargıtay son kararı verecek . Ya bu verilen kararı bozarsa ? Ne yapacaksın o zaman ? :) çok erken konuşuyorsun .

- - - Eklendi - - -

haltie

haltie

Üye
Sen erken konuşmuyorsun yani aylardır yapmamıştır diye, yanındaydınız adamın o yüzden tuttular içerde bak baştan beri dedim birşey olmasa tutmazlar tutamazlar hele aziz yıldırım gibi bir adami rahat olun ve boşuna boş umutlara kapılmayın.

Aziz yıldırımı neden seveyim, bu adam degilmi şikeci bu adam degilmi çeteci çete lideri siz sevin onu, ben türk yargısına ülkemin polisine savcısına hakimine guveniyorum bu adamı birde savcıdan hakimden dürüst yaptiniz helal olsun

greenmile

greenmile

Üye
Türkiye'de bugün güvenebileceğim tek bir kurum dahi kalmadı.Yargıtay kararı bozarsa ne yapacaksın çok merak etmekteyim.Ayrıca N.Ç davasında da hakimler karar verdi.O zaman tecavüz serbest yani olayı böyle mi algılayalım.Yada bir soru sorayım hocam sana Deniz Feneri davasını sorgulayan hakimler yada savcılar ne oldu?Bu konularla ilgileniyor musun?

Benim için ve eminim bir çok fbli için bundan böyle Aziz Yıldırım=Fenerbahçe'dir.Bir semboldür,direniştir.

Beşiktaşın kapısından kimse girmesin zaten yakında vefa gibi o da yok olur gider bu gidişle.

haltie

haltie

Üye
Benimde maalesef en son güveneceğim insan aziz y., görünen köy klavuz istemez, fenerbahce dusmanligim yok zaten fenerbahcenin bu kadar antipatik olma sebebi bu adam bir gün ne demek istediğimi anlayacaksınız ali koç gibi bir adam gitti bu kulüpten o gibi biri başkan olduğunda anlayacaksınız aslında önemli olanın kişiler olmadığı önemli olanin kulupler olduğunu ve hiç bir şeyin onun önüne geçip buyuyemeyeyecegini.bu adam blöf yapıp istifa etmişti şampiyonluk gidince sonra vazgeçti yok taraftar miting yapmış , ozaman bile çıktı taraftar grubu liderlerini ayarttirdığını gözünüz kapanmış resmen fatih altaylı diyorki bu insanlar neden seviniyor şike tescillendi başkan suçlu ceza aldı bu kadar kapalı gözünüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...