Son avea reklamı Kapak olmuş :D

Sponsorlu Bağlantılar

stainless steel

stainless steel

Üye
bende avea geçtim

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
valla aslanlar gibi türkcellden aveaya geçtim. 30 tl veriyorum, 1 ay boyunca 1000 dakika kesintisiz konuşuyorum.
tamam kabul, bazı yerlerde çekmiyo. ama gidip de türkcelle bayılacak kadar da bonkör değilim.
saygılar...

Türksel bize uymaz çok zengin işi onlar lPhone işi :)
Tim im kataloğuna baktum bitane bluetooth kulaklık 2oo liraydı neymiş efendim İPhoneye uyarmış :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Türksel bize uymaz çok zengin işi onlar lPhone işi :)
Tim im kataloğuna baktum bitane bluetooth kulaklık 2oo liraydı neymiş efendim İPhoneye uyarmış :kop2:

Vay be iphone uyuyomuş valla yanında 200 TL lik bluetooth kulaklığa uyan iphone'nuda veriyorsa alayım 1 tane kulaklıktan :D

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
Vay be iphone uyuyomuş valla yanında 200 TL lik bluetooth kulaklığa uyan iphone'nuda veriyorsa alayım 1 tane kulaklıktan :D

:oke:

----------Eklendi @ 19:50:00 ---------- Yazıldı @ 19:49:42 ----------

anlıyorum seni :kop:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
şu aylık internet aboneliğim biterse inşşş :) bende turkcellden kurtulup avea ya geçicem

----------Eklendi @ 19:56:20 ---------- Yazıldı @ 19:55:51 ----------

ama gnctrkcll sinema hediyesi çok işime yarıyor :D

fyaman

fyaman

Üye
avea en iyisi :)

eurowision

eurowision

Üye
tabiki en iyisi vodafone...Avea hem uyduruk hem vodafone'a göre pahalı turkcell hem kaliteli hem kazık. Vodafone hem ucuz hem kaliteli. Hele freezone özgürgenç tarifesi çok iyi. Cepnet gibi bir paketi ne avea nede turkcell cesaret edip çıkaramadı. Rezillik diz boyu resmen :D :D :D

'h716043'

'h716043'

Üye
aynen katılıyorum

phasan

phasan

Üye
tabiki en iyisi vodafone...Avea hem uyduruk hem vodafone'a göre pahalı turkcell hem kaliteli hem kazık. Vodafone hem ucuz hem kaliteli. Hele freezone özgürgenç tarifesi çok iyi. Cepnet gibi bir paketi ne avea nede turkcell cesaret edip çıkaramadı. Rezillik diz boyu resmen :D :D :D

cok haklısın bence

ibo_Star

ibo_Star

Üye
ben son 7 yıldır Vodafon kullanıyorum.
Arada Turkcell ve Avea ya gectigim oldu.
Aslında en iyisi yok bence
Modem Kampanyaları Hesaplı internet ve Şebeke içi promosyonlu sms ve konusma paketleri nedeniyle VODAFON
Her yöne tarifeleri ile daha cok konusacaklar için AVEA
Bazı yerlerde çekme sorunu hala var veya her yöne dakikalar cok cabuk bitiyor diyenlere TURKCELL

rocco_06855

rocco_06855

Üye
turkceeelllinin gucu turkcelın cekım gucu yaşassınn :D

phasan

phasan

Üye
en ıyısı vodafone ben vodafon luyum ve cok ta mutluyum

cyber

cyber

Üye
ben kartalcell e geçcem

anisti

anisti

Üye
bencede turkcell pahalı biraz daha fiyatları indirmeleri lazım

gölgee_65

gölgee_65

Üye
bencede turkcell pahalı biraz daha fiyatları indirmeleri lazım

Aynen. Bence Turkcell tarife ve paketlerinde indirime gitmeli ve özellikle öğrenci kesimine hitap edecek adımlar atmalı. Çünkü Turkcell alt yapısı çok güçlü bir operatör ve yaklaşık 34 milyon abone barındırıyor bünyesinde eğer bu kadar abone ile şebeke ve hizmette aksaklıklar olmuyorsa yapacağı indirimler ile hem bir sıkıntı yaşamayacak hem de abone kazanarak gücüne güç katacak diye düşünüyorum :oke:

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Sevgili Turkcell 34 milyon abonen var ve hiç alt yapı sorunu yaşamıyorsun aradan 1 milyon öğrenciyi şebekeye katıp şöyle hayrına bedavadan konuşturup, internette dolaştırsan ne olacak?!? :kop:

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye
MERHABA

avea cep telefonu ve bilgisayradan internet kullanımlarında turktelekom un sıstemınden almakla beraber
8BİT hızı vardır.
28 GHZ a kadarda cıkmaktadır.

Şebeke Sorunu Sözde 35 000 000 operatoru olan turkcell de bıle cekım gucu dusuk.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
MERHABA

avea cep telefonu ve bilgisayradan internet kullanımlarında turktelekom un sıstemınden almakla beraber
8BİT hızı vardır.
28 GHZ a kadarda cıkmaktadır.

Şebeke Sorunu Sözde 35 000 000 operatoru olan turkcell de bıle cekım gucu dusuk.

3 ay Avea kullandım hiç bu dediklerini görmedim. Internet hızı sayesinde 3 ayda saçlarıma ak düştü :)
Avea'dan çıktıktan sonra bir anladım ki aslında 3 ay değil 3 yıl yaşlanmışım :ehe

phasan

phasan

Üye
bence avea genelde gençlere hitap edıyor

Üst Alt