Son avea reklamı Kapak olmuş :D

Sponsorlu Bağlantılar

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
Son avea reklamı Kapak olmuş :D
son avea reklamında vodafonun 300 bin kişi kazandığı, türkselin de 800 bin kişi kaybettiği ortaya çıktı. Avea ise 500 bin kişi ile bir'inci oldu.
! Dikkat ben de vodafonluyum :D

phasan

phasan

Üye
son avea reklamında vodafonun 300 bin kişi kazandığı, türkselin de 800 bin kişi kaybettiği ortaya çıktı. Avea ise 500 bin kişi ile bir'inci oldu.
! Dikkat ben de vodafonluyum :D

bence en çok çeken vodafone en çok üyesi olan vodafone

yakup_281

yakup_281

Üye
şikayet etsek bu reklamlar yüzünden ceza alabilirler hepsi çıkığ biz birinciyiz diyolar kime inanak la

Mert045

Mert045

Üye
Aveanin 1. Olduğu doğru olabilir çünkü neredeyse türkiyede telefon kullanan öğrencilerin %80 i aveaya geçti. Erişkin kişiler ise turkcell pahalı olduğu için vodafone geçti doğru olabilir

Ben turkcellden aveaya geçtim :D

y n s c n

y n s c n

Üye
turkcell'den memnunuz :pro:

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
Astrosman

Astrosman

Üye
Bana zor ya üç operatör kullanmak :pro:

phasan

phasan

Üye
ben gencım ama vodafone kullanıyorum bana en ucuzu vodafon gelıyor

greenmile

greenmile

Üye
kapak olsa ne olur sen mevcut abone sayısından haber ver

aveaya 500 bin kişi gelmişte kaç kişi gitmiş?Hesap böyle yapılmaz:D

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Avea hiçte kapak ettiği falan yok göremediğiniz olaysa şudur ;

Reklamlara dikkatli bakılırsa
Vodafone numara taşımanın 3. yılında yine birinciyiz diyor yani toplamda 3 yılı baz almakta.
Turkcell bu yıl numara taşımada birinciyiz diyor yani bu yılı baz almakta.
Avea ise reklamın altındaki yazıda da belirtmekte 2011'in 3. çeyrek rakamlarına göre numara taşımada birinciyiz demekte. Yoksa avea hiçte kapak yapma durumu yok.

• Beğen
Tepkiler: ozakin70 ve famemonster16

oceangoing

Üye
Avea hiçte kapak ettiği falan yok göremediğiniz olaysa şudur ;

Reklamlara dikkatli bakılırsa
Vodafone numara taşımanın 3. yılında yine birinciyiz diyor yani toplamda 3 yılı baz almakta.
Turkcell bu yıl numara taşımada birinciyiz diyor yani bu yılı baz almakta.
Avea ise reklamın altındaki yazıda da belirtmekte 2011'in 3. çeyrek rakamlarına göre numara taşımada birinciyiz demekte. Yoksa avea hiçte kapak yapma durumu yok.

Doğru söylüyorsun her üçünüde kullanıyorum pek fark yok aslında kapak olan hep biziz cebimizden nasıl tl alırız diye uğraşan onlar.

acati

acati

Üye
en kazık türksel ben onu biliyorum sade...

polluxea♪

polluxea♪

Üye
bence alayı yalancı bunları alayı kolpa :pro: :naughty:

BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
:D arkadaşlar konuyu açtığımı unutınca sahipsiz kalmış konu :D ben de öğrenciyim, vodafonluyum, başarımın düşmesine de cepnete borçluyum <3

Uqur5445

Üye
vala en iyisi vodafon nedenmi cepnet yapıyorum hafta ici aksam 9 sabah 9 bedava msj paketı yapıyom hafta sonu bedava birde sewgılim icin senle ben yapıyom aylik 9 lira 1800 dakıka da ne istim ben vodofondan/:)

uran22

Üye
Aveanin 1. Olduğu doğru olabilir çünkü neredeyse türkiyede telefon kullanan öğrencilerin %80 i aveaya geçti. Erişkin kişiler ise turkcell pahalı olduğu için vodafone geçti doğru olabilir

hop dedik :D ben öğrenciyim 1 tane avealı tanımıyorum !

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Şaka yapıyon herhalde Avea 11 milyon aboneyi zor gördü Vodafone 18 milyon abone sayısında Turkcellde 30 milyonlarda sen gelmiş Türkiyede telefon kullananların %80 i avea ya geçti diyon hahahaha :D

hakan058

hakan058

Üye
valla aslanlar gibi türkcellden aveaya geçtim. 30 tl veriyorum, 1 ay boyunca 1000 dakika kesintisiz konuşuyorum.
tamam kabul, bazı yerlerde çekmiyo. ama gidip de türkcelle bayılacak kadar da bonkör değilim.
saygılar...

Üst Alt