[Somyac] Font Zoomer v3.31(0) S^1/S^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Somyac] Font Zoomer v3.31(0) S^1/S^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA
[Somyac] Font Zoomer v3.31(0) S^1-S^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA [noss_bar]
Yazı tipi uygulaması ile telefonunuzun yazı tipini değiştirmeyi sağlayan bir uygulamadır. Uygulama ile yazı tipi boyutunu, şeffaflığını ve karakterler arasındaki boşluğu ayarlayabilir ve önizleme bölümünde görüp uygulayabilirsiniz.

Ek olarak forumda paylaşılan yazı tiplerini toplayıp uygulamaya kendi ile gelenlerle birlikte 117 adet yazı tipi koydum. Kendiniz eklemek istediğiniz yazı tiplerini
C:data/FontZoomer klasörü içine atıp uygulamayı açıp seçmeniz yeterlidir. Aynı şekilde aynı klasörde çok fazla yazı tipi olduğu için c de yer kaplamaması için beğenmediklerinizi silebilirsiniz. ve yeni farkettim(15.11.2013) yazı tiplerinizi E:/FontZoomer klasör oluşturursanız burdada tutabilirsiniz.

Not: Yazı tipi boyutunu büyütüğünüzde opera'a açıldığında atma ve reset sorunu neden olabilir. Opera kullanıyorsanız sadece yazı tipini değiştirin boyutunu büyütmeyin. Telefonun kendi ayarlarından yazı tipinizi büyütün.
Bu konuda sizden teşekkür yerine beğendiğiniz yazı tipini telefonunuza uygulayıp ekran görüntüsü koymanızı rica ediyorum.

Türkçe çeviri önizlemesi

Yazı tipi değişikliği önizleme

Sadece Arayüz modifiyeli Font Zoomer v3.31(0) Unsigned Türkçe - MaxiPDA [noss_bar]
(Modlu)

125 yazı tipi mevcuttur.

Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

En yakın zamanda düzenleyip güncelleyebilirim.

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hastaa, ankara 603, ajanxx45 ve 62 diğerleri

benighted

benighted

Üye
emegine saglik dostum. Bu operadan atma sorunu font buyuklugunu degistirince oluyor ben birsuru font kullandim surekli de operakullaniyorum atma sorunu yasamadim ancak fontt buyukluguyle oynayinca oluyor. Font boyutunu degistirmeden kullanin.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
arslanla

arslanla

Üye
Teşekkürler, yazı boyutunu değiştirmeden deniyim bir de...

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullanın

arslanla

arslanla

Üye
Denedim yazı tipi boyutunu değiştirmeden oldu tekrar teşekkürler...

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
c6-01 belle refresh te çalışıyo.operadan atma sorunu fonta göre değişiyo boyutla alakalı bişey değil

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22, OhMyDrogba ve noss_bar

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler Eline sağlık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

koray777

koray777

Üye
filmlerde altyazıları siyah göstermese ve operada sorun çıkarmasa keyifle kullanabilirdim.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yazı tipleri rengi etkiliyor mu opera için her yazı tipi sorun olmuyor yazı tipi boyutunu büyütünce sorun oluyormuş bu doğru ben denedim ama alt yazı olayına bişey diyemiyorum

yunuq58

yunuq58

Üye
ya olmuyo restart yapıyo değşklk yok açılanıda opera kabul etmiyo tel kapanıyo yada ekran kararıyo refreshte kesin çalışck varmı gzel sizin deneyip operada çalışan :(

arslanla

arslanla

Üye
ya olmuyo restart yapıyo değşklk yok açılanıda opera kabul etmiyo tel kapanıyo yada ekran kararıyo refreshte kesin çalışck varmı gzel sizin deneyip operada çalışan :(
Ben refresh te çalıştırdım operada da sorun yok ama yazı boyutunu değiştirme.....

yunuq58

yunuq58

Üye
değştrmyrm opera .. Yüklüyo dyo %50 de tel gdiyo :(

hizan

hizan

Üye
teşekkürler.

yunuq58

yunuq58

Üye
senin kullandğn adı ne arslanla ?