Soft Keyboard v0.10 Türkçe Klavye

Sponsorlu Bağlantılar

maxifunk

maxifunk

Üye
ama mikrofon özelliği yok?

ercak

ercak

Üye
alısamadım ergonimik diyolar ama :D nasıl ergonomik anlamadım harfler cok bitisik ama güzel eline saglık en azından türkce karakterler cıkıyo zorunlu olarak kullanıyorum daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu diyorum ellerine saglık kardesim

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
klavyenin çok eksiği var yanlz

nasıl eksikler?

ama mikrofon özelliği yok?

şu an geliştirme aşamasında. t9 özelliği olan sürümü var fakat alfa sürümü olduğu için paylaşmadım.

alısamadım ergonimik diyolar ama :D nasıl ergonomik anlamadım harfler cok bitisik ama güzel eline saglık en azından türkce karakterler cıkıyo zorunlu olarak kullanıyorum daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu diyorum ellerine saglık kardesim

dediğin gibi daha iyi bir türkçe klavye yok maalesef.. Hem pro'nun boyutu hemde kullanımı açısından en başarılı türkçe klavye.. kapasif dokunmatik kullanıyorum pek sorun olmuyor ama :)

CAYIROVALI41

Üye
teşekkürler kardeş eline emeğine sağlık.

selaltunsoy

Üye
teşekkürler ... eline sağlık.

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkürler

akaraali

Üye
merhaba arkadaşlar ben de klavyeyi tablet bilgisayarıma yükledim( vodafone tablet). klavye iyi güzel de ben şimdi orjinal klavyeyi kullanmak istiyorum ama orjinal klavyem de değişti farklı bir klavye oldu ve çok kullanışsız saçma sapan bir klavyeye dönüştü. ben bu işten hiç bişey anlamadım. lütfen bir yardım.

lotroses

lotroses

Üye
teşekkürler

erkanaymak

erkanaymak

Üye
eline sağlık

unalbaskan

Üye
sagol

Silinen Üye 2108502

Kapalı Hesap
Merhabalar...

Program iyi güzel çalışıyor da F klavye düzenine geçemedim bir türlü.. F klavye düzeni olarak ayarladım ama nafile.. Giriş Yöntemi F klavye diyor, Q klavye çıkıyor. :) Bunun dışında bir sorun yok. Küçük ekranlı telefonlarda sıkıntı yalnız, malum harf sayısı artıyor :)

T11 Maxiphone. Denendi, çalışıyor.

PaSa_85

Üye
ewlh saol cok yararli oldu

nikotin1925

Üye
eline saglık güzel açıklama yapmıssın

karakartal44

karakartal44

Üye
Kardeş emeğine sağlık çok teşekkürler..

ibrdd

Üye
Süper paylaşım çok sağol:)

- - - Eklendi - - -

süper dedim ama şöyle bir sıkıntı var her seferinde klavyeyi ayarlamak gerekiyor. bir çözümü var mıdıtr acaba

viktoreznov

viktoreznov

Üye
Teşekkürle. O klavyeden yazıyorum :D

stazbray

Üye
Beendm

afbaba

Üye
henüz yüklemedim

dragon3454

Üye
ellerine kollarına sağlık

uruno

uruno

Üye
Uygulamayı link2sd programı ile sistem uygulaması yaparsanız teli açıp kapattığınızda klavye değişmez.

Üst Alt