Soft Keyboard v0.10 Türkçe Klavye

Sponsorlu Bağlantılar

-faa-

Üye
t20 sorunsuz çalışıyor :) teşekkürler

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
galaxy mini ekran ufak iycemi ufak olsun :ehe

burky07

Üye
sağolasın dost

kinali46

Üye
NErden indiriyoruz arkadaslar

ahmetzvdr

Üye
kardeş allah senden razı olsun, benim telde bu klavyenin 0.8 versiyonu yükl gelmişti, ama o sürüm de yazdığın kelimeden sonra boşuk veye noktaya basınca otomatik olarak yazdığın kelimeyi tekrarlıyordu.. ve gariptir ki ayarları yoktu ve bu saçma özelliği iptal de edemiyordum. ama sayende bu sürümü yükledim ve problemsiz kullanıyorum, önnde de saygıyla eğiliyor selam ediyorum allah senden razı olsun :)

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
eline emeğine sağlık kardeşim :ehe

r1sked33

Üye
tesekkurler (:

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Telefondaki kaliteyi resmen komple alıyor sanki bu klavye. Denemiştim daha önce. Orjinal klavyeler daha bi şık duruyor. Bunun tasarımı bozuyor bence.

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
kardeş allah senden razı olsun, benim telde bu klavyenin 0.8 versiyonu yükl gelmişti, ama o sürüm de yazdığın kelimeden sonra boşuk veye noktaya basınca otomatik olarak yazdığın kelimeyi tekrarlıyordu.. ve gariptir ki ayarları yoktu ve bu saçma özelliği iptal de edemiyordum. ama sayende bu sürümü yükledim ve problemsiz kullanıyorum, önnde de saygıyla eğiliyor selam ediyorum allah senden razı olsun :)
ஐ๑göкнαη๑ஐ;3974846' Alıntı:
eline emeğine sağlık kardeşim :ehe
rica ederim arkadaşlar güle güle kullanın..

----------Eklendi @ 23:40:52 ---------- Yazıldı @ 23:31:31 ----------

Telefondaki kaliteyi resmen komple alıyor sanki bu klavye. Denemiştim daha önce. Orjinal klavyeler daha bi şık duruyor. Bunun tasarımı bozuyor bence.
zevkler ve renkler tartışılmaz saygı duyuyorum.. ama telefonun bütün karizmasını klavyeye bağlamak? burası biraz saçma geldi.. ayrıca farkindaysan sadece tasarım açısından değerlendirmişsin. Bence gayet şık klavye ayrıca en az tasarım kadar önemli olan bir nokta var ki o da ERGONOMI yani kullanım kolaylığı.. Daha kullanışlı olduğu için 1. tercih..

Rich4arD

Rich4arD

Üye
zevkler ve renkler tartışılmaz saygı duyuyorum.. ama telefonun bütün karizmasını klavyeye bağlamak? burası biraz saçma geldi.. ayrıca farkindaysan sadece tasarım açısından değerlendirmişsin. Bence gayet şık klavye ayrıca en az tasarım kadar önemli olan bir nokta var ki o da ERGONOMI yani kullanım kolaylığı.. Daha kullanışlı olduğu için 1. tercih..
Tabi kardeş katılıyorum aslında sana. Ama ben kendi açımdan fikrimi söyledim. Günde bi ton mesaj yazdığımı varsayarak sürekli klavyeyi kullanmış oluyorum. Galaxy S II kullanıyorum. Telefon siyah menüler falan filan hep koyu renklerle uyumlu. Bu klavyeyi yükleyince görünürlük açısından bozdu demek istiyorum. Ha yoksa işlevi çook büyük :) Zevkler ve renkler tartışılmaz zaten :)

gold_star

Üye
Üstadım gerçekten ellerine sağlık. Çok güzel bir program. Çok faydalı.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Teşekkürelr :)

Tablet de de çalışır değil mi bu? Android 2.2

Bir de Türkçe klavye programı ama program dili Türkçe değil :D

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Dostum süpersin ;) Tablet pc mde denedim sorunsuz ;) Hatta bi kaç ekran görüntüsü de ekledim ;)

harunb52

harunb52

Üye
ayrıştırmada sorun var diyo kurulum yapamadım aceba telefonn mu desteklemiyo ideos x5

----------Eklendi @ 12:00:56 ---------- Yazıldı @ 11:58:09 ----------

tamam marketten buldum yükledim ve çalışıyo. yorum yazarken sanırım acele ettim. teşekkürler

bursa1616

bursa1616

Üye
thenk youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bursa1616

bursa1616

Üye
klavyenin çok eksiği var yanlz

Üst Alt