Haber Snapchat Gelişmeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Snapchat Gelişmeleri
Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi mağazada snapchat hala yok. Tabi bu g iştiricileri durdurmuyor :ehe Uygulama mağazada ki tek Snapchat istemcisi.
Uygulama evrensel. Hem bilgisayarınızda hemde cep telefonunuzda. Uygulama linki:
Uygulama ücre i. Geliştirici ile sürekli iletişim halindeyiz. Hazirana kadar programı tamamlamayı planlıyor. Program tamamlandığı vakit Türkçe dil eklenecek.

Uygulama gelişmeleri:
1.4.2
Ufak iyileştirmeler
1.4.0
- Hikayeler kısmı eklendi
- yeni mesajlaşma apisine geçildi
- kararlılık üzerine çalışıldı

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: papakudioflu, technicker ve suyunsesi

onursarii

Üye
Aramızda geliştirici varsa şuna bi el atsınlar gözünüzü seveyim :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
serinaga

serinaga

Üye
Yahu arkadaş ne snapchat'miş yahu, bu saatten sonra çıksa da kullanmayın, gıcıklık değil mi ...

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Bundan da birşey çıkmayacak galiba

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Snapchatin Ceo´su ne olursa olsun snapchat windowsa gelmeyecek dedigini unutmayalim. Yine avukatlarnan silerler wp magazasindan.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Nawzil ısrarla bu sene resmi uygulamanın geleceğinden emin :) Bu arada birkaç farklı geliştirici 3. parti snapchat uygulaması için çalışıyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Snapchat istemcisi olarak bir iki grubun üçüncü parti uygulama geliştirdiği biliniyor. Fakat bu gruplar uygulamaları mağazadan yükleme yerine appx formatında dışarıdan yükleme seklinde dağıtmayı planlıyor. Bu şekilde Snapchat ile de uğraşmayacaklar. Ayrıca uygulamaları açık kaynak olarak yayınlayıp dileyen geliştiricilerin ekleme yapmasına da imkan taşıyacaklar. Hatta bu gruplardan biri Android platformu için de üçüncü parti Snapchat uygulaması geliştirmiş.

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun, BLasTeaR ve Dexter Morgan
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Snapchat istemcisi olarak bir iki grubun üçüncü parti uygulama geliştirdiği biliniyor. Fakat bu gruplar uygulamaları mağazadan yükleme yerine appx formatında dışarıdan yükleme seklinde dağıtmayı planlıyor. Bu şekilde Snapchat ile de uğraşmayacaklar. Ayrıca uygulamaları açık kaynak olarak yayınlayıp dileyen geliştiricilerin ekleme yapmasına da imkan taşıyacaklar. Hatta bu gruplardan biri Android platformu için de üçüncü parti Snapchat uygulaması geliştirmiş.
Swiftsnapper casper api kullanacak. Ama sıkıntıları var. Ben sadece tek grup buldum geliştiren. Diğer grup kim?

...decode...

...decode...

Üye
bununla ilgili Rudy Huyn daha önceleri açıklama yapmıştı uzun uzun twitter'da ama ben özet olarak geçeyim: Android veya iOS'ta da Snapchat'in kendi uygulaması dışında 3. parti uygulamaları hali hazırda var fakat bunlara herhangi bir hukuki süreç başlatılmazken WP'de kendisinin yaptığı 6snap uygulamasına hukuki işlem başlatmışlar, hatta avukatların kapısına kadar dayandığını söylüyordu. Ben bu 3. parti uygulamaların da aynı akıbete uğrayacağını düşünüyorum her ne kadar istemesem de. Hatta 6snap'i kendi telefonunda kullanıyormuş fakat bunu mağazada herhangi bir şekilde yayınlayamayacağını söylemişti.

remzi33

remzi33

Üye
bununla ilgili Rudy Huyn daha önceleri açıklama yapmıştı uzun uzun twitter'da ama ben özet olarak geçeyim: Android veya iOS'ta da Snapchat'in kendi uygulaması dışında 3. parti uygulamaları hali hazırda var fakat bunlara herhangi bir hukuki süreç başlatılmazken WP'de kendisinin yaptığı 6snap uygulamasına hukuki işlem başlatmışlar, hatta avukatların kapısına kadar dayandığını söylüyordu. Ben bu 3. parti uygulamaların da aynı akıbete uğrayacağını düşünüyorum her ne kadar istemesem de. Hatta 6snap'i kendi telefonunda kullanıyormuş fakat bunu mağazada herhangi bir şekilde yayınlayamayacağını söylemişti.
uygulama mağaza dışında dağıtılırsa hukuki bir sorun olmaz bence. Olursa bile android ve ios sistemlerdeki 3. parti uygulamaları emsal gösterebilirler. Ya bu uygulama ile beraber hepsine yasak gelir. Yada hepsi yayınlanır. Ama bu kadar zahmete girmez kimse. Şahsen ben girmem. Sistem sahibi MS uğraşmadıktan sonra banane der geçerim

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama mağazada yayınlanmayacak. Appx olarak dağıtılacak

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Demin snap2 chat diye bir program buldum ben kullanmadığım için denemedim ama çalışıyordur bu arada snapchat yazınca bir kaç tane daha çıkıyor çalışmıyor mu onlar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Demin snap2 chat diye bir program buldum ben kullanmadığım için denemedim ama çalışıyordur bu arada snapchat yazınca bir kaç tane daha çıkıyor çalışmıyor mu onlar
Hiçbiri çalışmıyor. En azından atılan snapleri gorsek o da yeter
Bir snapchat projesinin daha sonuna geldik. Apiler surekli değiştiği için şuan Windows tarafından desteklenmiyor. (yersen)
Hatırlamıyorum ama geçtiğimiz haftalarda burada paylaşmıştım.
Abi yazdığın konuyu bulamadım

braayn

braayn

Üye
valla snapchat snapchat diye tutturmayın ben iosa kurdum kaldırdım boşuna zaman kaybı sonra scorp kurdum ama oda ergen işi bana göre değil herkes herşeyi biliyormuş gibi filozof kesilmişler.Scorpda da öyle filozof dolu... Wpde olmasa çok büyük bir kayıp değilmiş

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
valla snapchat snapchat diye tutturmayın ben iosa kurdum kaldırdım boşuna zaman kaybı sonra scorp kurdum ama oda ergen işi bana göre değil herkes herşeyi biliyormuş gibi filozof kesilmişler.Scorpda da öyle filozof dolu... Wpde olmasa çok büyük bir kayıp değilmiş
Arkadaşların kullanınca gereksiz olmuyor maalesef :)

• Beğen
Tepkiler: FeRhAt0152
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yunus'a hak veriyorum. Bende kullanmayan ve olmasa da olur diyenlerdenim ama bu sadece benim için geçerli. Genç kesim güzel eğleniyor bu tarz programlarla. Yani bu sistem kesinlikle bu tarz programlarda geri kalmamalı.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Dexter Morgan
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Gelmesinden zarar gelmez diyenler olmasada olur diyor ilginç

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Snapchat gibi cok fazla kullanilan bir uygulama siz sevmeseniz de kullanmasaniz da Windows mağazada olmazsa olmaz. Dunyanin en büyük aktiviteleri oradan canli yayin akisi yapiyorsa, ünlüler buradan tanitimlar vs yapiyorsa bu uygulama olmazsa olmazdir. Microsoftun hala yazilimciyi magazaya getirememis olmasi da basarisizliktir.
Snapchati elestirecek olursak cok daha agir konusmam gerekir, foruma saygimdan sakin olucam. Snapchat vb uygulamalar resmen bu platformun buyume hizina engel olmak icin elinden geleni yapmaktadirlar. Bu yaptiklari da adilikten baska bisey degildir.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Aybin.Kilic

Üst Alt