Bip Sohbet Geçmişi Nasıl Silinir ?


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Türkiye merkezli en büyük GSM operatör şirketlerinden biri olan Turkcell sahip olduğu on milyonlarca müşteriye 7 / 24 hizmet vermek için elinden gelen çabayı gösteriyor. Bu kapsamda sayısız hizmet ve servis ile bütün kullanıcılarının ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışan şirket piyasaya geçtiğimiz yıllarda sürdüğü Bip mesajlaşma uygulaması ile dünyaca ünlü Whatsapp uygulamasına rakip olmak istemişti.

Yaptığı kampanyalar ve reklamlar sayesinde kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Bip mesajlaşma uygulaması şuanda Türkiye ve diğer birçok ülkede aktif olarak kullanılıyor. Sesli sohbet, videolu görüşme ve yazılı mesajlaşma gibi birçok farklı özellik sunan Bip uygulaması ayrıca sürpriz hediyeler ile Turkcell kullanıcılarına ayrıcalık tanıyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bip sohbet geçmişi silme işlemi için öncelikle uygulamayı açın ve mesajlar bölümüne girin. Sonrasında silmek istediğiniz kişi veya grup sohbetinin üzerine gelerek parmağınız ile sola kaydırın. Karşınıza "daha fazla" seçenekleri çıkacaktır. Burada yer alan sohbeti sil seçeneğine tıklayın ve tüm mesajları sil seçeneğiyle bütün sohbet geçmişini silebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt