( SnakeSoft )AndroMenu v6.01(0) S60v5 S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

okin

okin

Üye
....6.2 ovı de ve coktan 6.3 buyuk degısıklıklerle yola cıkmıs...buyrun bu da lınk

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
....6.2 ovı de ve coktan 6.3 buyuk degısıklıklerle yola cıkmıs...buyrun bu da lınk

konu onay da bekliyor

- - - Eklendi - - -

Kardeşim saolasın güzel resim koymuşsun ama bende zaten tek dokunuş ayarlarından seçiyorum "geri(menüden ev'e)". sana zahmet benim dediğimi denesen de onun ekran görüntüsünü koysan? senin telefonundaki ayarların gibi 1.sıraya koysam da gene de aynı oldu. mesela 1.sıraya "geri" seçeneğini koydum, ev ekranına döndüm. ev ekranında "geri" seçeneğine tıkladığımda "içeriği düzenle,içeriği gizle, yardım" olarak 3 seçenek çıkıyor. menüye giriyorum, bu sefer de geri tuşuna bastığımda "liste görünümü, düzenle, çıkış"olarak 3 seçenek çıkıyor. tahminimce "geri"tuşu işlevi yerine "seçenekler"işlevi görüyor galiba. Belki biraz karışık anlattım ama. gene de şu ekran resmini koyan bir program varmış, onu yükleyeyim resimi koyabilirsem daha detaylı anlaşılabilirim herhalde... Şimdiden teşekkürler ilgilenenlere...

pek birşey anlamadım ama yinede resimlere bakarak aynısın yapabilirsiniz

metyuu

metyuu

Üye
6.2 nin Türkçesi hazır Bir sis dosyasını Toplamak kaldı :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
metyuu

metyuu

Üye
teşekkürle dostum bugün boştum çevirdim hemen

bursagsli

Üye
bende başka sürüm yüklüydü bunu yükledim hiçbir sorun yok tel c6 01 bu arada soldan kaydırmalı menü var paylaşan arkadaşa teşekkür ederim ayar menüsü ıngilizce olduğu için epey karışık ama olsun yinede güzel

cCcSezercCc

cCcSezercCc

Üye
cok tesekkurler :good:

Üst Alt