( SnakeSoft )AndroMenu v6.01(0) S60v5 S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
4.2 çalıştı tek oda kapanıyor devamlı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

Joker

Joker

Emekli Yönetici
abi uygulama açılıyor illegal kopya diyor ve kapanıyor uygulama sayesinde 5 saniye sonra tekrar açılıyor fakat 2 dakika sonra tekrar uyarı geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
x-scarface

x-scarface

Üye
Proğramda sıkıntı var :hmmm cihaz ne 5800 mı?

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

Joker

Joker

Emekli Yönetici
abilerim tamam linkteki çalıştı sağolun :)

metyuu

metyuu

Üye
bu uygulama hoş güzelde türkçe çeviri çok yorucu herşey exe dosyasında. Türkçesi siteye yüklendi. yakında onaylanır.

bu arada teşekkürler uygulama için asigsasi

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim dostum bende senden bu haberi bekliyordum şimdiden ellerine sağlık :)

metyuu

metyuu

Üye
teşekkürler dostum, dün işlerim yoğun olmasaydı aksam üstüne kadar ekleyecektim.

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah dostum programın içeriği çok fazla olduğu için türkçe olmadan kullanılamıyor :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
  • Beğen
cCcSezercCc

cCcSezercCc

Üye
teşekkürler :good:

CYBERstix

CYBERstix

Üye
ya tüm versiyonlarını yükledim. Bana bir kişi anlatsın. Menüye girdin mesela. Andromenü kullanarak geriye yani menüden ev'e nasıl dönüyorsunuz? bende bir türlü geri seçeneği çıkmıyor. sırf o yuzden programı kullanamıyorum. Lütfen yardımcı olun.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

okin

okin

Üye
hocam 6.2 cıkmıs ovı de ...bı oncekı versıyondakı hatalar gıderılmıs ve daha hızlanmıs olarak...6.2 yı upload etmenız mumkun mu

CYBERstix

CYBERstix

Üye
Kardeşim saolasın güzel resim koymuşsun ama bende zaten tek dokunuş ayarlarından seçiyorum "geri(menüden ev'e)". sana zahmet benim dediğimi denesen de onun ekran görüntüsünü koysan? senin telefonundaki ayarların gibi 1.sıraya koysam da gene de aynı oldu. mesela 1.sıraya "geri" seçeneğini koydum, ev ekranına döndüm. ev ekranında "geri" seçeneğine tıkladığımda "içeriği düzenle,içeriği gizle, yardım" olarak 3 seçenek çıkıyor. menüye giriyorum, bu sefer de geri tuşuna bastığımda "liste görünümü, düzenle, çıkış"olarak 3 seçenek çıkıyor. tahminimce "geri"tuşu işlevi yerine "seçenekler"işlevi görüyor galiba. Belki biraz karışık anlattım ama. gene de şu ekran resmini koyan bir program varmış, onu yükleyeyim resimi koyabilirsem daha detaylı anlaşılabilirim herhalde... Şimdiden teşekkürler ilgilenenlere...

Üst Alt