SMS Yedeği

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
SMS Yedeği
Az önce lazım oldu acilen Factory Reset atmam gerekti. Daha önce öyle atınca sanırım smsleri silmemişti daha önce ayarlardan fabrika ayarlarına döndürden attım çünkü az önce denedim olmadı telefonu resetleyip çıkıyor rootlu olduğu için öyleymiş daha önce olmuştu şaşırdım her neyse bende recoveryden atıldığını duydum ordan attım 3 saniye sürmedi zaten aceleden hiç bişeyi hesap etmemişim. :S Uygulamaları yüklerim yeter diyordum mesajları unutmuşum vardı 150 tane falan mesajım. SMS backup uygulamasıda hazırdan yüklü telefonumda ulan harbi enayiyim. :D Beyler bunu geri getirmenin yolu varmı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Geri Geliceğini Zannetmiyorum Dead Flash Atmışsan :D
SIMe Bak Belki Vardır SImde Bişeyler

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bir ihtimal, denemedim ama istersen uygulamasını bilgisayara indirip deneyebilirsin.

Pek etkili olurmu bilemem. Ama yinede denemekte zarar olmaz diye düşünüyorum. Eğer deneyeceksen, öncü ücretsiz sürümü indirip dene. mesajlar görüntülenirse yine altını çizerek yazıyorum. mesajlar gerçekten çok önemli mesajlar ise istersen tam sürümünü satın alarak şansını deneyebilirsin. (ücretsiz sürümde görüntülenen mesajlar geri yüklenmiyor)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tam Bilmiyorum Üstteki Yorumdada Dead Flash Dedim Sory :D Hard Format Olucaktı.
Mesajlara Gir Şeçeneklerde Filan Sım Hafızası Olsa Gerek Androidlerden Çok Anlamıyorum

Üst Alt