SmartMovie v4.01 SymbianOS 8.1 S60v2

Sponsorlu Bağlantılar

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Teşekkürler... :oke:

cartel12

Üye
spprsin

jmm

jmm

Üye
tesekkürler

zorros

Üye
6680 telim var programı kurdum ama, license istiyor ne yapmam lazım kafayı yiycem arkadaşlar bilen biri cevap versin lütfen acil cevap bekliyorum.Teşekkürler

abdullah_arsl

abdullah_arsl

Üye
teşekkürler emeğine sağlık çok güzel bi program gerçekten

hayalet_woly

hayalet_woly

Üye
ben ötekini açtım yanlışlıkla sonra smloaderi açtım şifreyi girdim internete bağlanmak istedi bağlandım bekledi açılmadı sonra her açışımda internete bağlanmak istedi bir kaç deneme sonra proğramı sildim komple sonra telefonu kapadım açtım yeniden yükledim oldu şimdi rahat rahat izliyorum :)

aaa95

Üye
Helal Olsun Adamlara Güzel Program . .

cemtanyeri

Üye
Arkadaslar benden unlock ıstıyor yazıyorum ama kabul etmiyor

scorpionjacked

Üye
süperrrrrrrrrrrrrrrsin çok şey öğrendim harika teşeekürler :)))))

4hm3t1c4

4hm3t1c4

Üye
emegıne saglık kardes:oke:

demodekral

Üye
:bann:
Arkadaşlar forumda V3 için olan var. Bu V2 dir. (Nokia 3230, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, 7610, N70, N72, N90)

Önizleme eklenmiş bu sürümde. Altyazılarda da değişiklik var yazının arkasına siyah bant çekilmiş daha okunaklı olmuş. Altyazı ve ses senkronizasyonu sayı tuşlarıyla yapılabiliyor.

Yabancı bir siteden alıntıdır. Ben N6600 da denedim sorunsuz çalışıyor.

Yükleme Metodu. DİKKAT...

1- Eski versiyonu kaldırın
2- "LCG.SmartMovie.v4.01.S60v2.sis" i yükleyin.
3- "SmartMovie_loader.sis" ı yükleyin.
4- Telefon menünüzde iki tane ikon olacak "SMLoader" ve "SmartMovie"
5- "SMLoader"ı çalıştırın. Aklınızda olsun her zaman "SMLoader" ı çalıştıracaksınız. Hiçbir zaman "SmartMovie" yi çalıştırmaya kalkmayın.
6- SmartMovie açıldığı zaman kayıt etmenizi isteyecek. Programda "Unlock" bölümüne gidin.
7- -.exe yi çalıştırın. (NetFramework 2.0 ve üstü gerekir.)
8- PPC bölümüne imei numaranızı yazıp "calc" butonuna tıklayın. Oluşturulan kodu Smartmovie playera girin. (regno kısmında yazan kod)
9- Her zaman için SMLoader ikonuyla programa gireceksiniz. Bu çok önemli diğerini açarsanız bir dahaki formata kadar çalışmaz smartmovie. Bence alt menülerden birine taşıyın.

metboy38

metboy38

Üye
kardeş eline saglık xp ****** acmıyor neden önce acıyordu xp

metboy38

metboy38

Üye
yapmış ki ben oldu eline saglık smart movede halloldu

starsss

starsss

Üye
Kardeş çook teşekkürler, denedim oldu sağolasın.

orkun19

Üye
saol çok makbule geçti:)

muslumreis

muslumreis

Üye
Sitenin yönetici kişileri şu program gayet güzel görünüyor. Fakat siz yeteri kadar ilgilenmiyosunuz sanırım. hale nasıl getireceğiz bu konuda yardımcı olsanız gayet güzel olur. N70 için mesela : ))

tery_01

Üye
valla sen süpersin yaa sabahtan beri bunu arıyorum . tşkkürler kardeş

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
boyle açıklayıcı paylaşımlar çoka z bulunuyor.başka arkadaşlar gibi işin kolayına kaçıp demo programı koymadıgın için ben kendi adıma teşekkür ederim
konu başlıgı aynn soyle başka bir konuda
uygulama f-ull değil ama ben kullanıyorum demiş sankı kaç gun oyle kullanacaksa hay yarabbi ya:ehe

muhammed öztürk

Üye
arkadaşlar şifresi nedir

merdemyar

merdemyar

Üye
Teşekkürler...

Üst Alt