SmartMovie v4.01 SymbianOS 8.1 S60v2

Sponsorlu Bağlantılar

Zuzuy

Üye
    Konu Sahibi
SmartMovie v4.01 SymbianOS 8.1 S60v2
Arkadaşlar forumda V3 için olan var. Bu V2 dir. (Nokia 3230, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, 7610, N70, N72, N90)

Önizleme eklenmiş bu sürümde. Altyazılarda da değişiklik var yazının arkasına siyah bant çekilmiş daha okunaklı olmuş. Altyazı ve ses senkronizasyonu sayı tuşlarıyla yapılabiliyor.

Yabancı bir siteden alıntıdır. Ben N6600 da denedim sorunsuz çalışıyor.

Yükleme Metodu. DİKKAT...

1- Eski versiyonu kaldırın
2- "LCG.SmartMovie.v4.01.S60v2.sis" i yükleyin.
3- "SmartMovie_loader.sis" ı yükleyin.
4- Telefon menünüzde iki tane ikon olacak "SMLoader" ve "SmartMovie"
5- "SMLoader"ı çalıştırın. Aklınızda olsun her zaman "SMLoader" ı çalıştıracaksınız. Hiçbir zaman "SmartMovie" yi çalıştırmaya kalkmayın.
6- SmartMovie açıldığı zaman kayıt etmenizi isteyecek. Programda "Unlock" bölümüne gidin.
7- -.exe yi çalıştırın. (NetFramework 2.0 ve üstü gerekir.)
8- PPC bölümüne imei numaranızı yazıp "calc" butonuna tıklayın. Oluşturulan kodu Smartmovie playera girin. (regno kısmında yazan kod)
9- Her zaman için SMLoader ikonuyla programa gireceksiniz. Bu çok önemli diğerini açarsanız bir dahaki formata kadar çalışmaz smartmovie. Bence alt menülerden birine taşıyın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nuri_ak, efeyüp, skrc ve 48 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler :oke:

celilcemre

celilcemre

Üye
harika program sağol

byilmazZ

byilmazZ

Üye
tesekkürler :oke:

erkin2503

Üye
ben indirp kurdum ancak bu sürümü değil bu sitedeki diğer versiyonunu, altyazı eklenmiyor filmi altyazıyla beraber bir dosyanın içinde atıyorum hafızaya açmıyor nedeni nedir acaba

Zuzuy

Üye
    Konu Sahibi
ben indirp kurdum ancak bu sürümü değil bu sitedeki diğer versiyonunu, altyazı eklenmiyor filmi altyazıyla beraber bir dosyanın içinde atıyorum hafızaya açmıyor nedeni nedir acaba
Altyazıyı büyük ihtimalle srt olarak attınız. Smart Movie sub altyazı dosyalarını destekliyor. Şu programla dönüştürebilirsiniz.

celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkür helal sana be kardeş

erkin2503

Üye
Altyazıyı büyük ihtimalle srt olarak attınız. Smart Movie sub altyazı dosyalarını destekliyor. Şu programla dönüştürebilirsiniz.

teşekkürler bilader ama şu yöntemi izliyorum artık total converterla altyazıyı gömüyorum ve puntoyuda büyütüyorum yazılar güzel görünüyor.teeşkkürler

aöa şöyle bir sorunum var N70 mp4 oynatması lazım ama total converter la çevirdiğim mp4 ü oynatmıyor

neworder

Üye
kardeşim sen hariikasın tşklerrrrr

soner1740

Üye
kardeş bunun pc çevirici bazı dosyalrı çevirmiyor hata verior neden olabilir bi yardım edin ya filmi atamadım acil plsss!!

--------------- Ekleme ---------------

ya kardeş çevirici bazı dosyaları çevirmiyor neden bi cevap pls

hüseyin gülenay

hüseyin gülenay

Üye
sağol kardeşim sana minnettarım

kyoman

kyoman

Üye
teşekürler

coloniex

coloniex

Üye
ßu demo mu?

suskun6031

Üye
çok saoluunnnnn çok işime yaradı bunu arıyodum ne zamandır :):)

anlatınları yaptım ama hala licence *** istiyo ya bi yardım edin ne yapmam gerek:(

hotbord_34

Üye
6600 çalışırmı

zorros

Üye
arkadaşlar smart movie de alt yazılı dvx leri nasıl çeviririm bilen varsa?

smart movie de alt yazılı filmleri çeviriye tuşladığım da code falan istiyor sonra hata oluşuyor falan anlamadım gitti .sadece dublajlı filmleri izleyebiliyorum.alt yazılıları çevirmek için ne yapmalıyım?

kardeş program için sağol .ama şimdi sana şöyle sorayım..smart movie yi açtım ,filmi aldım ekrana attımcodec file error falan birşeyler yazıyor .bu verdiğin programı nasıl bu işlemlerin arasına sokacağım:bilmem: anlayamadım.yardımcı olursan sevinirim...:heyo:

program crach yazısı geliyor

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Teşekkürler

SilentOne

SilentOne

Üye
saol kardeşim çookk lazımdı bunun eski surumu nie çalışmadı onu nalamadım

yasin2009

Üye
TEŞEKKÜRLER.. müthiş bi program ama register kodunu girdikten sonra internete bağlanıp legalleştirmek istiyo ama bağlanamıyo,sonra program kapanıyo :s ben mi yanlış yaptım acaba :s

Üst Alt