smartmovie ılgılı sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baronofnights

baronofnights

Üye
    Konu Sahibi
smartmovie ılgılı sorun
SLM arkadaslar benım smartmovıe kliplere bişeyler oluyor ben çözemedim klipi yukledıkten sonra hersey normal bişekilde klip çalışıyor1hafta sonra yeni klipler yukluyorum birkaç gun hepsı normal çalışıyor ondan sonra eskı yuklu olanları dınlemeye kalktıgımda hata mesajı verıyor sureklı aynı mesajı verıyor avi dosyasında hata dıyor ama yenılerde bır sorun olmadan açabılıyorum lütfen bırı bu konuda bılgısı varsa bunu neden yaptıgını ve bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olursa çok sevınırım simdiden tesekkurler

Ozan

Ozan

Admin
avi dosyalarını kendiniz mi olusturuyorsunuz converter lar ile yoksa hazır mı çekiyorsunuz ?

smartmovie son sürümünü çekin ( eğer son sürüm yüklü degilse ), dosyalar bölümümzde mevcut.

baronofnights

baronofnights

Üye
    Konu Sahibi
hazır indiriyorum programım smartmovıe 3.41codecleri saglam tlfona her ne olduysa bu 3gp vıdeolarıda etkılıyor sanırım onların bazılarınıda tlf tanımamaya basladı aynı avı klıpleri gibi işin ilginci bu yavas yavas oluonormalde 1 tane avi video acılmıosa dıgerlerıde acılmaması lazım ama diğerleri acılıo sorunun virus olabılecgını dusunuyorum

karantula1905

Üye
smartmovi kayıt ederken kişisel lisans soruyor nerden bulabilirim şu lisans kodunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...