Yardım PC YE OYUN YÜKLEYEMEME SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
PC YE OYUN YÜKLEYEMEME SORUNU
Merhaba arkadaşlar öncelikler herkese selamlar . Sorunun başlıkta belirttiğim gibi oyun yükleyemiyorum aklınıza hangi oyun gelirse gelsin olmuyor türlü türlü sorunlar . Daha dün W7ultimate 32bit kurdum hatasız güncellemeleri yaptım herşey tamam. sonra call of duty black ops 2 yi yüklemek istedim torrentden indirdim ve yükleme sırasında sureklı yoksay hatası alıyorum her sanıye sonra baska bi setup indirdim ondada aynı sekilde yoksay hatası alıyorum kafayı yicem gercekten camdan atacaktım pc yi. Black box olarak Watch Dogs indirdim yüzde 15 de çalışmayı durdurdu veriyor bütün black boz oyunlarında aynı hata alıyorum normal setuplardada yoksay hatası . arkadasım aynı sekılde indirip 0 hatasız yüklüyor lütfen bi çare bulalım.. Sistem özelliklerimi mesaj sonuna yazıyorum . Teşekkürler

SİSTEM
-Anakart Gigabyte
-AMD athlon x2 duo 2.7 ghz
-2+2gb Hi level sogutucu ram
-Fatality 550w power
- Ekran kartı ATİ Shappire HD 7770 ghz edition
-HDD Seagate 1TB

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
en güncel driverları yükle slim driver ile driverları yükle sonra amd support tan 14.4 güncel driver indir yükle sorunun çözülecektir

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
tamam dene bakalım olacakmı

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
sorun kesin yazılımsal başka bir format cdsi ile format at mümkünse 8 kur

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim. Driver sorunu falan olmaz merak etme. Bende 8.1 var gayet sağlıklı :oke:
Galiba benim ram veya hdd bozuk simdi denemek icın tertemz 64 bıt w7 attm yıne yoksay hatası yıne ısdone.dll hatası verdi hc bısey yuklenmıyor ya

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
ram bozuk olsa pc açılmaZ :ehe aynı formatı mı attın yoksa başka bir windows 7mi

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sorun buyuk ihtimalle yazilimsal, baska bir Windows 7 veya, Windows 8 Iso'su indirin. ve sistemi yeniden kurun :oke:

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
güncel her zaman daha iyidir 8.1 kur

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
tamam kardes bide onu deniyim bakalım nolcak
kurdum 8.1 i yıne aynı hatalar hiç bi fark yok acaba hdd mi bozuk gerçi onarma yaptım bad sector falan bulmadı şimdi de ya anakart yada ramlerden şüphelenıyorum
tamam ram değiştir bakalım

Üst Alt