c5-03 sureklı kendı kendıne ınternete baglanması ıle ılgılı bır sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

absolute35

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 sureklı kendı kendıne ınternete baglanması ıle ılgılı bır sorun
arkadaslar herkese ıyı forumlar telefonu yenı aldım ve sebebını bulamadıgım bır sorunum var bulundugum ortamda eger wifi varsa sureklı kendı kendıne baglanıyor eger wifi yoksa bu kez de hemen ınternete baglanıyor.sebebı nedır sızce yardımcı olursanız cok sevınırım sureklı ınternete baglanıyor baglantıyı kes dıyorum 1 dakıka sonra gene baglanıyor

omerynd

omerynd

Üye
kardeş büyük ihtimalle nokia email programını kullanıyorsun. yada whats up messenger gibi sürekli internete bağlı olmasını gerektiren bir program kullanıyorsn. sorun onlarda. programı kaldır geçer. bu programlar değilse yüklediğin son prgramlara bak kesin vardır bu tarz yüklediğin prgram

absolute35

Üye
    Konu Sahibi
whats up var evet acaba onunla mı ılgılı pekı whats up telde kalsa calıstırmasam olmaz mı sılmem mı gerekyıor programı yardımın ıcın tesekkurler

ozgur_473

Üye
otomatikten kaldr teli kapa ac olmazsa kaldr

fbrdwn

fbrdwn

Üye
what up'tan onu kaldır öyle bi sorunun kalaz.ilk aldığımda benimde çok konturumu yemişti

absolute35

Üye
    Konu Sahibi
dedıgınızı yaptım ve oldu arkadaslar tesekkurler demekkı sorun whatsapp daymıs saolun tekrar

alican19_05gs

Üye
acil yardım..!c5 03 te ekranda eposta açık görünüyo kapatamadım:(hattım faturalı acil yardım:((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt