Smart Movie 4.00 Os9.2 C.Racked

Sponsorlu Bağlantılar

koka89

koka89

Üye
    Konu Sahibi
Smart Movie 4.00 Os9.2 C.Racked

Artık mp4 ve 3gp destekliyor ve cihaz temasını kullanma özelliği eklenmiş bu sürümde baya gelişmiş artık eski smartmovie programına benzemiyor videoyu ileri sararken geçtiğiniz kısımları küçük pencerede görebiliyorsunuz
Dil: Türkçe
Desteklenen Cihazlar
Nokia: E50, E51, E60, E61, E62, E63, E65, E66, E70, E71, E90, N71, N72, N73, N75, N76, N77, N78, N80, N81,, N91, N92, N93, N95, N96, N97, 3250, 5320, 5500, 5700, 5800, 6110, 6120, 6124, 6210, 6220, 6290
Samsung: SGH i400, i450, i520, i550, i560, G810, L870, I7110, INNOV8
LG: JoY, KT610
N82 fll kullanabilmek için
programı cihazınıza kurunuz - yardımıyla kayıt ediniz
(-de ppc owner yazan kısma imei numaranızı yazın ve calc butonuna tıklayın reg.no kısmından kayıt kodunuzu alın converter için de diğer bölümü kullanın
online olarak doğrulama isteyecek hayır deyin program kapanacak kapandıktan sonra lonely dog games smart movie loader programı kurarak kısayol yardımıyla smart movie programını açıp smart movie programını sorunsuz kullanabileceksiniz ...not...smart movie yi lonely dog games smart movie loader kısayol programı ile açmalısınız eğer - düzgün çalışmazsa bilgisayarınıza netframework 2.0 yüklemeniz gerekir.

Paylaşımlarım devam edecektir,Teşekkürü eksik etmeyin..Saygıyla.. :oke:
...alıntıdır...
NOT: LİNK YENİDEN YENİLENMİŞTİR.PROBLEM RAPİD SHARE'NİN LİMİTİ OLMASIYDI.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: HFZ22, burak_scorpion, Eliko432 ve 33 diğerleri

cqer

cqer

Üye
sağol pasa

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Ben bu uygulamayı benim N82de denemiştim ama olmamıştı o yüzden vermemiştim. Ama siz yinede deneyin. :oke:

celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkur

hasantekin

Üye
ilk link haricindeki linkler ölmüş

irfan44

Üye
çok teşekkürler. paylaşım için saol

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Herşey dahil tek dosya:

:oke:

Loader otomatik yüklenecektir. Yüklemeye dahildir. Tek yapmanız gereken kurmak ve il-aç dosyasıyla kodu alıp cihaza girmek.

hasantekin

Üye
Herşey dahil tek dosya:

Loader otomatik yüklenecektir. Yüklemeye dahildir. Tek yapmanız gereken kurmak ve il-aç dosyasıyla kodu alıp cihaza girmek.
Teşekkürler

ibocan123

ibocan123

Üye
indirdim. süper çalışıyor. teşekkürler...

edisahin69

Üye
saol kardeş. ellerin dert görmesin

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
SmartMovie v4.00 + Loader v1.01 | Tek Dosya - (Türkçe by realceday)

erolonline

Üye
teşekkürler

civcivim76

civcivim76

Üye
n95 de olmuyor nasıl yapcaz bilen varmı ialaç taki ****** uymuyor

--------------- Ekleme ---------------

Bu program n 95 lilere full olmuyomu

metalruh123

metalruh123

Üye
Herşey dahil tek dosya:

:yuruçok teşekkürler :yuru

erolonline

Üye
il-ac calışmıyor

kral_ibo34

Üye
süpersin aga

koka89

koka89

Üye
    Konu Sahibi
İl-Aç a gerek yok sadece smloader i de kurun full çalışıyor.Konunun başında yazdığım adımları izleyin....!!:oke:

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Teşekkürler gerçekten süper olmuş bu yeni versiyon ustelık eskısını kaldırmana gerek kalmadan kurabılıosun cunku bu ayrı bır program gbı bu versiyon. eskı versıyonun ustune kurulmuyor ve Divx düzenine yakın ama daha iyi bıır ekran duzenı var. Emege saygı tesekkurler tekrar.

Üst Alt