slow motions

• 18 Eylül 2013
  • 1698 Okunma
  • 40 Cevap

1. Arkadaşlar merhabalar;
    İphone 5S'de bulunan Slow Motion özelliği Wp'de var mı ?
    veya böyle slow motion video çekebilen bir lesn var mıdır?

Yazan: braayn
  2. sanirim yook bende arıyorum aynısını

3. :hmmm değişikmiş

4. Şu anda sadece 5S'de var.

5. Slowmotion yapabilmek için 100 fos ye çıkarman lazım önce kameranı

6. bizde 30 fps var :D

7. yanlış görmediysem nette gezerkenipon 4s 'de bir program vasıtasıyla yapılabiliniyor ama tabi iphone 5 S kadar iyi değil

8. tıpkı 820 deki pro cam gibi :D

9. iphone da 100 fps mi var ? :sos arkadaş millet bana boşuna iphone al demiyor sanırım : )

10. no iphone
    no android
    yes Windows phone

11. ne 100fps si ben hiç öyle bir şey oldugunu sanmıyorum 5s belki bir ihtimal ama yünede zor bence çünkü 100fps olan bir kamera müthiş çekmesi lazım

12. Sadece iphone 5S'de 120 fps var diye biliyorum.

13. acaba o zaman onla çekilen resimler falan nasıldır çok merak ediyorum boyutlarının fazla ve yaklaştırmalarda görüntülerin bozulmaması gerekiyor merakla ıphone 5s bekliyorum bu arada ne zaman çıkıcak

14. htc one da var ki.

15. htc de ne kadar bende lumia 920 var onda ne kadar acabaya 1020 de 60fps falan diyenler vardı ama

16. İphone 5s donanım olarak 120 fps kameraya sahip. Yazılımsal olarak diğer telefonlar için yapılabilir ama kalite düşük kalacaktır.

17. 120 fps ciddi bir değermiş gerçekten. 1020 'de 60 fps varsa acaba 100 fpsnin üstümü sadece slow mmotions çekebiliyor bilgisi olan vermı ..?

18. Nokia cinemagraf uygulaması ile çektiğin hareketli resmin hızını slow motion daki kadar yavaşlatabilirsin..

19. hiç denemedim ama oluyorsa süper..

20. Ama belki görüntü kalitesi olarak videodaki kadar iyisini alamayabilirsin.Normal birşey çünkü

Yüklüyor...
24/09/2018 - 16:21