Slide unlock hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Slide unlock hakkında
arkadaşlar bütün slide unlock konularına yazdım neredeyse bi allahın kulu cevap vermedi konu açmak zorunda kaldım ..

sorunum arka planda calısması istemiyorum calışması ayarlardan kapatılıyormuş ama bi türlü kapatamadım yardım etcek olan varmı _?

İncİnat

İncİnat

Üye
killme den kapatabilirsin killme den telefonun ana programları bile kapatılabiliryor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ya kapatmak degil sorun programı kullanıyorum ama menü tuşuna basınca görünmesin istiyorum bubles gibi ayarı varmış ama ingilizce oldugu için bulamadım

İncİnat

İncİnat

Üye
bende görünmüyor aslında sende neden görünüyor anlamadım nokia 700

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ama program acıkken degilmi ? ekran görüntüsü alma programın varsa ayarlarının resmini cekip atarmısın ?

Symbianist

Symbianist

Üye
ayarlardan interface kısmına gir oradan mini yazan bölümü off yap

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Symbianist

Symbianist

Üye
link verir misin hangisini kullandığini bilmiyorum bakar söylerim

najanaja

najanaja

Üye
kardeş ayarlara gir sonra interface tıkla altlarda 9 numarada hidefromtaskman [on] yap tamamdır. ama yinede bazen görünüyor sana tawsiyem jbak taskman kullan pro açıkken jbak a gir ayarlardan uygulama kurallarına gir her zaman gizle seçeneğini seç kesin çözüm ben öyle kullanıyorum jbak taskman on numara her konuda kesinlikle tawsiye ederim bütün uygulamaları her türlü yönetebiliyorsun :oke:

Symbianist

Symbianist

Üye
senin kastettiğin şey arka planda çalışmaması ise eğer zaten neden yüklüyorsun ki hacı. arka planda hiç çalışmazsa nasıl kilitleyecek. acaba sen arka planda bana görünmesin mi diyorsun orası biraaz anlaşılmaz olmuş da.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
arka planda zaten calısır ben görünmesin istiyorum menü tuşuna basınca

Symbianist

Symbianist

Üye
tamam interface yazan kısımda en altta hidefromtaskmanager yazıyor. onu on yap ve dene bakalım.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cok sagolun basta 8 scenek vardı 9. Yoktu sizin dediginiz kurcaladım diger ayarları ekran hopladı baktım 9 cktı yaptım :) ama bişey dikkatimi çekti mesela normalde ekranı kilitledigin zman tam siyah oluyor ama bunda grimsi oluyor tam kapanmıyor yani hani güç tasarrufunda msj geldgnde hafiften parlar ya öyle duruyor hep ya da sectiginiz skin duruyor şarjı cok etkilermi ?

Symbianist

Symbianist

Üye
bence etkiler bir de senin telefonda konuşma sensörü var mı ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
konuşma sensörü dedigin elini gecirdiginde kilitlenmesimi ?

Symbianist

Symbianist

Üye
hayır telefon görüşmesi yaparken kulağında iken ışıkların kapanması, kulaktan uzaklaştırınca da ışıkların yanması.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ewet var

Symbianist

Symbianist

Üye
tamam karanlıkta bak telefonun ahizeye doğru görürsün sürekli kırmızı birışığın yandığını. O programında sürekli yakıyor onu. Şarj bırakmaz bu telefonda

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
yoo yanmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...