Skyfire Vodafone İnternetle Çalıştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire Vodafone İnternetle Çalıştı
Arkadaşlar şu anda skyfire vodafone internet ile çalışıyor. Defalarca programı kapattım açtım sorun çıkmadı. Yalnız yaptığım bir tesbit var. Telefonu kapatıp açtığımızda yine hata veriyor

Prefs dosyasını silip programı açınca Skyfire yine çalışmaya devam ediyor.

Telefonu kapatıp açmadığımız sürece bu işlemleri yapmadan kullanmaya devam edebiliriz.

01-11-2010 bügün bu yöntem çalışıyor arkadaşlar. İnşallah daim olur ve işimize yarar.

TEST:

Telefon: N80 ie Sistem: s60v3 fp1 Hat : Vodafone Erişim noktası: VOdafone İnternet

şu anda başka bir mahalleye gittim burada çalışmıyor :D komik bu sanırım vodafone şebekesi ile alakalı bir durum her şebekede farklı ip adresi veriyor olsa gerek

karacalan

Üye
Bende de çalışıyor ama merak etmiştim bu sky fire yi çalıştırdım böyle saçma bir program görmedim daha indirmesi bile yok mesela form larda kullanıcı adı ni bile zor yazıyorum .en kalitesiz program yuh bu programı yapana

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
    Konu Sahibi
bu programn özelliği istediğin video yu izleyebilmek bunun yaptığı işi yapan program yok henüz :)

indirmesi var ayrıca yani ben dosya indirebiliyorum bundan yazı yazmak da kolay orta tuşa çift tıklamak yakınlaştırır tekrar çift tıklamak uzaklaştırır ayrıca 1-3 tuşları daha fazla yakınlaşma ve uzaklaşma sağlar yazı yazarken kolaylık için

karacalan

Üye
Bilmiyorum kardeş şu an uc browser i tutuyorum diğerleri bir cins geliyor bana.tabi herkezin beğenisi farklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt