Skyfire v1.50(15733) S60v5 SymbianOS9.x Signed (1 Temmuz'dan İtibaren Ülkemizde Çalışmamaktadır)

Sponsorlu Bağlantılar

kahin64

kahin64

Üye
telefonumdan hiç tad alamıyom artık

çorumlee

Üye
arkadaslar bz bu skyfreyi nasıl wifi ile çalıştırcaz lütfen yardım acillll

zemzemo6262

Üye
güzel paylasim

salman19071907

Üye
arkadasim herhalde bütün yorumlari kendin yayzdin acilmiyor iste try again diyor hep sallamayin artik yeter ya bosuna zaman kaybi indirmeyin acilmiyor...

Puck

Puck

Üye
bende olmadi baglantiyi seciyorum connecting diyor bi sure sonra apn fln hata veriyo kapatiyo kendiliginden browseri

hero06us

Üye
Ne Güzel:P:Ben 12 yıldır Gsm Teknisyeniyim.Net Browser support flash player olayını uzun zamandır tüm cihazlarda sorunsuz çalıştırıyor ve müşterilerime ücret karşılığında yüklüyorum.Son 3 yıldır da emek vererek çözdüğüm şeyleri paylaşmıyor ve yeni teknik elemanlar yetiştirmiyorum.Şunu söylemeliyim ki bunu üzülerek yapıyorum.:hmmmNedeni ise çok basit.İşi bu olmayan,sektöre emek vermemiş kişilerin paylaşım sitelerinden,profesyonellerin paylaştığı bilgileri kopyalayarak ya da alarak,uzun uğraşların sonucunu ayağa düşürüp para etmez hale getirmeleridir.Bu konu spesifik ancak ben genel bir kanı olarak paylaştım...Bir gün emeğe saygı geri dönerse bu ülkeye ben de paylaşıma o zaman devam edeceğim.Hepinize saygılar.Master Hero
Not.Ümitsizliğe kapılan arkadaşlar için küçük bir uyarı!..skyfire türkiye de çalıştırmak mümkün.Birkaç püf noktası hepsi bu kadar...

Terzi38

Terzi38

Üye
Kardeş milletin aklında niye soru işareti bırakıyorsun burda kendimi kastedmıyorum bazı uzman arkadaşlar var mesela soneday hiç bi karşılık beklemeden kendi yaptığı programları paylaşıyor bizde ona hak ettiği değeri veriyoruz amaç burda paylaşım yardım etmek sende öyle yaparsan seviniriz seni de bu forumda el üstünde tutarız

pumperking

Üye
Ne Güzel:P:Ben 12 yıldır Gsm Teknisyeniyim.Net Browser support flash player olayını uzun zamandır tüm cihazlarda sorunsuz çalıştırıyor ve müşterilerime ücret karşılığında yüklüyorum.Son 3 yıldır da emek vererek çözdüğüm şeyleri paylaşmıyor ve yeni teknik elemanlar yetiştirmiyorum.Şunu söylemeliyim ki bunu üzülerek yapıyorum.:hmmmNedeni ise çok basit.İşi bu olmayan,sektöre emek vermemiş kişilerin paylaşım sitelerinden,profesyonellerin paylaştığı bilgileri kopyalayarak ya da alarak,uzun uğraşların sonucunu ayağa düşürüp para etmez hale getirmeleridir.Bu konu spesifik ancak ben genel bir kanı olarak paylaştım...Bir gün emeğe saygı geri dönerse bu ülkeye ben de paylaşıma o zaman devam edeceğim.Hepinize saygılar.Master Hero
Not.Ümitsizliğe kapılan arkadaşlar için küçük bir uyarı!..skyfire türkiye de çalıştırmak mümkün.Birkaç püf noktası hepsi bu kadar...

tavır davranış tutum :D tam bir liseli havan var :D
dip not:inş değilsindir ben boru olurum :)

sencer43

Üye
insanlık ölmüş gardaş:angry::angry:

Terzi38

Terzi38

Üye
Boşverin arkadaşlar o reklam yapmak için böyle bir yol seçmiş kendine bildiği kendine kalsın buram buram reklam kokuyor bizim şimdi kendine ulaşmamızı bekliyor

aryscat

aryscat

Üye
yalvartmak istiyo herhal....

manyag

Üye
ben diyorumki bu adam madem paylasmıcan neden bu siteye uye olup baskalarınin paylastklarını somuruyon gelelim skyfireye gerekli dns bulunursa calısabilir sadece denemek lazım bu adamada ban atmak lazım admin :@

• Beğen
Tepkiler: Terzi38
receph

receph

Üye
ya bırakın şunu arkdaşlar... kendini yazılımcı sanan ama aslında olmayan sadece kanıtlamaya çalışan bir arkadaş bu sanırım.. bi faydası olmaz bu konuya :evet:

• Beğen
Tepkiler: Terzi38
SHaDoWHeRo55

SHaDoWHeRo55

Üye
Skyfire'in şuan için Symbian platformunda çalışması mümkün değildir. Çünkü skyfire uzak masaüstü yöntemiyle çalışan bir tarayıcıdır. Skyfire Symbian desteğini bıraktığı için server ile bağlantı kurmam mümkün değildir. Uygun DNS bulunsa da bulunmasa da... Bu yüzden içiniz rahat olsun böyle gereksiz gaflarla ümitlenmeyin. ;)

_CAdENCE_

Üye
s.a arkadaşlar

ben telefonuma sertifika aldım forumda bir konuda gördüğüm şekilde yine başka bir konuda skyfire nin kurulumuna baktım kurdum ama sertifika olmadı yada program hatalıydı kuramadım bi türlü daha sonra skyfire ve sertifikayı telden sildim kaldırdım ama daha önce kullanmış olduğum opera mini çalışmıyor onu nasıl düzeltebilirm ?

kmnlı

Üye
kardes normak vadofn livedn baglanmyrmu bu,kndi intrnetmdn grecem hattan grmyrm bi yardmci olsan

rambokeke

Üye
boşuna uğraşmayın skyfire türkiye için ölmüştür bugün evde skyfire helvasını yapıp yiğcem buyrum gelin

KELGER

KELGER

Üye
halamı yorum yazıyorsunuz bu konuyu güncel tutan sizsiniz hemde çalışmıyo falan diyorsunuz:hmmm

İSMAİLBAS

Üye
arkadaşlar bende samsung i8910 hd var ama prefs dosyası değiştirmek yada dns ayarı filan hiçbiri işe yaramıyor girmiyor işte acquiring connectibg diyip duruyo skyfire sizlere ömür.:off:

KELGER

KELGER

Üye
al bi örnek daha:vur

Üst Alt