Skyfire v1.5.0.15194 Alpha version S60v5 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

cemhan57

Üye
takipciyim bende hala çalıstıramadım gitti her yolu denedim olmadı defalarda kaldırdım yükledim ama aynı hata.. :((

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
malesef çalışmama ihtimali de var.. kardeşimde de ne denediysek çalıştıramadık.. anlatıldığı şekilde adım adım yaptın değil mi ??

sovalye28

sovalye28

Üye
ben son guncellestırmeyı yukledım müzik ekranı olcak dıolardı 5530 dakı gibi onu yapamadım bilgisi olan varmı acaba ya

jarmen-kell

jarmen-kell

Üye
ben son guncellestırmeyı yukledım müzik ekranı olcak dıolardı 5530 dakı gibi onu yapamadım bilgisi olan varmı acaba ya
müzik çaları aç ve menü tuşuna basılı tutarak ev ekranını seç birde ayarlardan ev ekranını rehber çubuğu seçmen gerekli ilk başta ekranda çıkacak müzik çalar ama sadece calışırken sanırım sorduğun şey bu?

sovalye28

sovalye28

Üye
nese hallettım kurcalayarak:)) cok sagolun

cemhan57

Üye
malesef çalışmama ihtimali de var.. kardeşimde de ne denediysek çalıştıramadık.. anlatıldığı şekilde adım adım yaptın değil mi ??

ewet kardesim herseyi adım adım yaptım baska yollaarda denedim ama olmadı telefonum hackli hersey tamam ama sonuç negatif.. accept e tıklıyorum öyle kalıyo :bilmm

texase

Üye
Teskur ederım cok cok saolun

barkadi

Üye
Ben skyfire nin ana sayfasından bilgisayardan dowload now a tıklayıp Option 3 te
Nokia

Non-touchscreen
(Symbian S60, 3rd Edition)

ksısmlı yeri işaretledim yükledim çalıştı :oke:

korayharman

korayharman

Üye
Evet arkadaşlar sonunda geldi sanırım Touchscreen (5th Edition - Beta) yayınlandı henüz denemedim ama yüklüyorum şu an

--------------- Ekleme ---------------

Evet arkadaşlar sorunsuz yükledim ve kullanıyorum sorunsuz çalışıyor hiç bir hata mesajı almadım herkeze hayırlı olsun :)

sovalye28

sovalye28

Üye
vidyo izlıyebılıomusun kardes

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arkdaşlar skyfire ın sitesinden indirin beta versiyonu çıkmış..konuyu ben verdim yayınlanır..

sovalye28

sovalye28

Üye
valla izlenıo nıhayet beaa herkese bnden cay:))

korayharman

korayharman

Üye
eee sıkıştırınca çıkartıyolar demekki :D

sovalye28

sovalye28

Üye
on numara ya biraz donma oluo ama tel dende daha ne beklenır:9

FQXT

FQXT

Üye
skyfire beta cıktı ben kullanıyorum ne alphası hala :)

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
beta versiyonu bugün çıkmış..

arkdaşlar skyfire ın sitesinden indirin beta versiyonu çıkmış..konuyu ben verdim yayınlanır..

emeğine sağlık abi teşekkürler :)

korayharman

korayharman

Üye
valla bi kontrol edim dedim siteyi ölesine artık şeytanmı dürttü bilinmez :D bi baktımki betayı download edebilioz hemen yükledim denedim fıstık gibi çalışıyo videoları açıyo tabiki telefona yüklerkende bi heyecanla buraya çıktığını yazıyodum :D

cemhan57

Üye
walla indirdim deniyorum insallah olur...
gelişmeleri yazacağım

sonunda oldu yaaa süpersiniz arkadaslar hepinize tesekkür ediorum...

baya bi yawas ama sanırım benm bağlantıdan olabilir...
tekrar tskler...

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
bende herhangi bi yavaslama yok gayet güzel calisiyor. Konuya eklemeyi düsünüyorum arkadaslar.