Skyfire v0.85.8000 S60v3 *updated*

Sponsorlu Bağlantılar

zelimhan

Üye
dostum eline emeğine sağlık.Gerçekten güzel bi programmış.Sonunda oldu.Yanlız iki dosya eki kafa karıştırıyor.Birini silde.Millet boşa uğraşmasın.

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
dostum eline emeğine sağlık.Gerçekten güzel bi programmış.Sonunda oldu.Yanlız iki dosya eki kafa karıştırıyor.Birini silde.Millet boşa uğraşmasın.

açıklamasını yaptım dostum ikiside aynı :)

connery32

Üye
Arkadasin inmesine iniyorda calismiyorki.varsa calistiran nasil yaptigini soylesin.e51 var wi-fi ile baglanmaya calisiyorum locating diyip ayni yerde kaliyor

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasin inmesine iniyorda calismiyorki.varsa calistiran nasil yaptigini soylesin.e51 var wi-fi ile baglanmaya calisiyorum locating diyip ayni yerde kaliyor

Arkadaşım konuyu okumadan suçluyon beni nerdeyse :) e51 desteklemiyor çalışmaz bak orada e51 varmı :)

Symbian Phones: Skyfire runs on these phones from Nokia: E61, E61i, E62, E71, N73, N75, N76, N78, N79, N80, N81, N82, N85, N95, N95 8GB and N96.

connery32

Üye
arkadasım sorun bende degıl bence.n73 olan arkadaslarda calıstıramıyor ve benımle aynı hatayı alıyorlar.locating yazıyor ılerıye gıtmıyor

ecuut

ecuut

Üye
aynen bnm sorunum da öyle, kurmasına kuruo fakat açılmıyöööö :agla

connery32

Üye
arkadasım paylasımın ıcın tsk ederım ama bır konuda yanılmıssın. en son surum e51 de calısıyormus ben yukledım tesaduf oldu ama su an kullanıyorum.

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım sorun bende degıl bence.n73 olan arkadaslarda calıstıramıyor ve benımle aynı hatayı alıyorlar.locating yazıyor ılerıye gıtmıyor

Dostum sitede yazanları verdim ben sana o kadar ayrıntı bilmiyorum denemedim çünkü :(

--------------- Ekleme ---------------

aynen bnm sorunum da öyle, kurmasına kuruo fakat açılmıyöööö :agla

Hmm sanırsam kurduktan sonra kayıt yeri var ben oraya kendimi kaydettim acaba bu yüzden mi sizin sorun isterseniz oraya bunu yazabilirsiniz..

[email protected]

123456

oke denemekte fayda var

arkadasım paylasımın ıcın tsk ederım ama bır konuda yanılmıssın. en son surum e51 de calısıyormus ben yukledım tesaduf oldu ama su an kullanıyorum.

Sitede yazmıyor ama arkadasım yapabileceğim bşi yok ben denemedim çunku e51 de kusuruma bakma :(

connery32

Üye
Yok onemlı degıl ne demek sende paylasmıssınız sonucta tsk ederım.

mahsun494

Üye

Hmm sanırsam kurduktan sonra kayıt yeri var ben oraya kendimi kaydettim acaba bu yüzden mi sizin sorun isterseniz oraya bunu yazabilirsiniz..

[email protected]

123456

oke denemekte fayda var

kardeş zaten ilk başta bende kayıtlıydım ama olmuyor neden acaba

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
kardeş zaten ilk başta bende kayıtlıydım ama olmuyor neden acaba

Yanlış anladın sanırım Dostum ben orayı değil hani programı açtıgımızda telefonda ustte giriş yazan yer var oray tıklamak ve giriş yapmak lazım olabilir saygılar..

mahsun494

Üye
Yanlış anladın sanırım Dostum ben orayı değil hani programı açtıgımızda telefonda ustte giriş yazan yer var oray tıklamak ve giriş yapmak lazım olabilir saygılar..

ok kardeş evet ben yanlış anlamışı ama bu sorun nasıl çözülecek acaba olmuyor bi türlü tabiki bunda senin suçun yok arkadaşım :oke:

ermertcanx

Üye
arkadaşlar sunu bir ben kuramadı bende n95 var sertifika süresi dolmus yada telefon ayarlarınızı yapınız diye birsey çıkıyo yullemiyor lütfen yardım

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sunu bir ben kuramadı bende n95 var sertifika süresi dolmus yada telefon ayarlarınızı yapınız diye birsey çıkıyo yullemiyor lütfen yardım

Telefonunu hack lemen lazım dostum forumda var aratabilirsin..saygılar..iyi bayramlar..

ilkturk82

ilkturk82

Üye
arkadaslar verılen mail adresı ve sıfre olmuyor.ayrıca progra yuklenmıyorda.yuklendı dıyor nereye yukledıgı gorunmuyor.yuklenen dosya boyutu 1kb dıyr.bu ne şimdi?tel n80.ayrıca kayıt ıcın abd numarası ıstıyor.oda yetmıyor o numaranın elınızde olması gerekıyor.çunku sıze kod yolluyor.kayıt işlemini resımlı anlatan olursa cok ıyı olur.saygılar.

seydiaa

Üye
program 10 üzeinden 10 numara bir program tüm n serisi telefonlara kesinlikle tavsiye ediyorum,ben buradan indirip kurmadım isteyen telefondan get.skyfire.com(başında www. yok) buraya gidip download edebilir,gerçekten tüm beklentileri karşılıyor,mesela nokia n95 8gb telefonumda artık tüm tvleri netten wirless sayesinde rahatça izliyorum.
Benim tek sorunum tv filan izlerken her 20 saniyede bir yön tuşlarına basıyorum,yoksa ekran kararıyor,bunu çözebilen varsa süper olur....

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar verılen mail adresı ve sıfre olmuyor.ayrıca progra yuklenmıyorda.yuklendı dıyor nereye yukledıgı gorunmuyor.yuklenen dosya boyutu 1kb dıyr.bu ne şimdi?tel n80.ayrıca kayıt ıcın abd numarası ıstıyor.oda yetmıyor o numaranın elınızde olması gerekıyor.çunku sıze kod yolluyor.kayıt işlemini resımlı anlatan olursa cok ıyı olur.saygılar.

Dostum eskisini kaldıracaksın 1 sonra telefona kapat aç ve yuklemeye basla kabul et herseyi daha sonra menüye gelip girebilirsin..saygılar..iyi bayramlar dilerim..

program 10 üzeinden 10 numara bir program tüm n serisi telefonlara kesinlikle tavsiye ediyorum,ben buradan indirip kurmadım isteyen telefondan skyfire.com(başında www. yok) buraya gidip download edebilir,gerçekten tüm beklentileri karşılıyor,mesela nokia n95 8gb telefonumda artık tüm tvleri netten wirless sayesinde rahatça izliyorum.
Benim tek sorunum tv filan izlerken her 20 saniyede bir yön tuşlarına basıyorum,yoksa ekran kararıyor,bunu çözebilen varsa süper olur....

dostum ekran ekran kararmasını ayarlardan yapabilirsin yani telefonun kendi ayarlarından ekran ayarları ve oradna herşeyi yapabilirsin saygılar kolay gelsin..iyi bayramlar dilerim..

headhuntergs

Üye
Bu Programı N80 Telefonda Sorunsuz Kullanan Arkadaşlar Varmı ?
Bazı Yerlerdede Bu Programın N80 İle Uyumlu Olmadığı Yazıyor...Ekran Boyutu Olarak Uygun Değil Yazıyordu...

Yüklerken Symbian Pips Bileşeni Eksik Yinede Devam Edilsinmi Dedi Tamam a Bastım Ve Yüklendi...Ama Program Menüye (Klasörüm) Eklendi...Açtım Ve Acccept e Tıkladım İşte Gelen Her Yazıya Evet , Tamam Dedim...Bağlantıyı(Wireless) Seçtim Ve Sorunsuz Çalıştı...Hemen Youtube u Denedim Açıldı , Ve Videolar İzlenebiliyor ...
Çok Teşekkürler Programı Veren Ve Düzenleyen Arkadaşa...

Üst Alt