Skyfire Türkiye için Skyfire by ARES

Sponsorlu Bağlantılar

dewr83

Üye
[sıze=4]1 temmuzdan beri çalışmıyor program indirmeyi planlayanlar,indirip kurmaya çalışanlar,kurup sertifika hatası alanlar,hackleyip yada sertifikalayıp çalıştıranlar

program 1 temmuzdan beri çalışmıyor !!!!
[/sıze]

Batw0

Üye
Arkadaslar benim makınamdamı sorun var acaba? singtool.exe tıkladıgımda çalışmıyor Uygulama hatası veriyor Neden acaba?

sealaner

Üye
1 temmuz itibari ile kullanilamiyor

heyheyaman

Üye
Teşekkürler

ramazan_efem

Üye
Ben calistiramadim 1 temmuzdan beri varsa calistiran bana bi mail atsin yalandan yere milleti kandirmanin bi alemi yok adamlar tr den cekildi siz hala neyin pesindesiniz arkadaslar bu skyfire ye altarnatif bi pro yokmu yardim pls

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
bolt programını deneyin

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
şu programı kurmaya çalışmayın video izleyemezsininz bolt programına uğraşın daha güzel üstelik video seyreddilebiliyor

cyberboogey

cyberboogey

Üye
allah razı olsun kardeş yaa:oke:

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
kurdun mu şimdi sen programı

korlof

Üye
Sertifika hatası veriyor malesef...((

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
arkadşm sky fire oldu kurtulusu yok yuklesede calstrmazsn zaten ulkeden destegni ckti progrm

haktas70

Üye
n95 sertifika hatası verdi

szatsy

szatsy

Üye
MODERATÖR arkadaşlar kullanılamayan programların konularını neden silmiyosunuz?

haktas70

Üye
ben indirdim.sertitifika sorununu hallettikten sonra yine 1 temmuz uyarısı verdi. ne yapmam gerekiyor. lütfen yardım edin

--------------- Ekleme ---------------

bolt programı skyfire yanından bile geçemez. arada dağlar kdar fak var. video oynatmıyor. yani flash player özelliği yok

personal_jesus

Üye
Hackli telefonlarda çalışıyor..veya kendi sertifikanızlada sartifikalarsanız oluyor.
birde kurulduktan sonra change connectionsatn tıklayın . wifi ile de bağlanırsınız.Bağlantı sorunu olmaz
wifi ile baglansa zaten ne gerek varki bilgisayarla baglansın madem wifi şart

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
arkadşlar skyfire çalışmıyor uğraşmayıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın

--------------- Ekleme ---------------

samsunspor abi adını unuttum bu konuyada bi kilit vursak üstüme vazife değil ama arkadaşlar hala skyfire dan ümitli boşa ümitli yok yok yok amerikanın dışında hiç bir ülkede çalışmıyor diyorum sertifika hatası verdi diyolar daha

chuppacabra

Üye
programı sertifikalasanda işe yaramıyor. hala aynı bağlantı hatasını veriyor.

yakup4

Üye
windows mobile için varmı

Üst Alt